Sądeczanin.info: Leśnicy już namierzają „śmieciarza” z Piwnicznej. Nie będzie litości

Wracamy do tematu dzikiego wysypiska śmieci, na które nasz Czytelnik natknął się w lasach administrowanych przez Nadleśnictwo Piwniczna. Leśnicy już namierzają osobę, która je tu zostawiła. Czytaj więcej na: https://www.sadeczanin.info/wiadomosci/lesnicy-juz-namierzaja-smieciarza-z-piwnicznej-nie-bedzie-litosci źródło i fot.: www.sadeczanin.info (e.stachura@sadeczanin.info Fot.: ilustracyjne archiwum sądeczanin.info)

Read More

Sądeczanin.info: to nie dewastacja lasu, tak wygląda planowa wycinka

Dewastacja lasu czy gospodarka leśna? Wracamy do tematu cyklicznych wycinek drzew i zrywek prowadzonych przez nadleśnictwa działające na terenie Sądecczyzny. Tym razem pod lupę naszej Czytelniczki trafiło Nadleśnictwo Piwniczna. Czytaj więcej na: https://www.sadeczanin.info/wiadomosci/piwniczna-zdroj-nie-dewastacja-lasu-tak-wyglada-planowa-wycinka źródło i fot.: www.sadeczanin.info (e.stachura@sadeczanin.info Fot.: Czytelniczka)

Read More

Sądeczanin.info: Szczyt obciachu: wyrzucił śmieci w lesie i jeszcze się podpisał

Makabra. Nasz Czytelnik przysłał nam dziś zdjęcia, które dobitnie świadczą o tym, że ludzka głupota nie zna rzeczywiście granic. Ktoś wyrzucił śmieci na szlaku w lesie i jeszcze się pod tym podpisał. Jak to możliwe? Czytaj więcej na: https://www.sadeczanin.info/wiadomosci/szczyt-obciachu-wyrzucil-smieci-w-lesie-i-jeszcze-sie-podpisal źródło i fot.: www.sadeczanin.info (e.stachura@sadeczanin.info)

Read More