Wiadomości z Miasta i Gminy Piwniczna-ZDRÓJ

Podczas dzisiejszej (19 marzec) sesji radni miasta i gminy Piwniczna-Zdrój wytyczyli nowe okręgi wyborcze. Jak mieszkańcy będą głosować w wyborach samorządowych 2018? Czytaj więcej na: http://sadeczanin.info/wiadomosci/wybory-samorzadowe-2018-piwniczna-zdroj-okregi-wyborcze-po-nowemu

źródło: www.sadeczanin.info [ES Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.]
Fot.: ilustracyjne archiwum sadeczanin.info

Komentarze   

+61 #1 Protestant 2018-03-20 17:17
Protestuję Panie Witoldzie!

https://sadeczanin.info/blogosfera/z-ukosa/yin-i-yang

Nie! TO nie może dotyczyć piwniczańskiej władzy!

Pacholęta nie mogą mylić się aż tak:

Cytuję Eugeniusz:
Dobrze się stało, że dokonano remontów na szeroką skalę, jestem pewien że przy nadejściu wiosny, zostaną przeprowadzone niechybnie prace polegające na usunięciu wszelki uchybień. Proszę o trochę cierpliwośći. Najważniejszym jest to że dokonano przebudowy wielu dróg i chodnikôw, które były zaniedbane niepomiernie przez lata całe. Społeczeństwo powinne być wdzięczne za ogrom wykonanej pracy.

Cytuję mieszkaniec:
Brawo Panowie Burmistrzowie mistrzostwo świata . Brawo dla tych radnych którzy Panów wspierają. Jak powiada Pan Przewodniczący Rady cierpliwość i upór w dążeniu do realizacji zamierzonych celów przyniesie wymierne efekty. Brawo Panowie widać zmiany tak trzymać a będzie jeszcze lepiej . A ci którym to nie pasuje niech się nad tym głęboko pochylą . Mam nadzieję że docenią to mieszkańcy - wyborcy.

Cytuję ergo:
To jest prawda, podczas debaty nad budżetem Radni podnosili ubolewanie, że w budżecie brak jest Przedszkola na Czerczu, pan Burmistrz zapewniał, że zostały złożone dokumenty i w momencie kiedy ruszą dotacje na tego typu budowle, będziemy jedni z pierwszych do skorzystania z dotacji i tak się właśnie stało. Radujmy się.

Cytuję mieszkaniec:

No właśnie oni za czeli myśleć. Mając taki dług tyle zrobili. Nie boją się ryzyka dobrze trzymają finanse gminy, jest na krawędzi bo taki odziedziczyli po poprzednikach, w cale go nie powiększyli a nawet jest mniejszy choć do Równi do łożyli i kanalizacji najwięcej swojego wkładu, nie będę wymienić pozostałych które widać gołym okiem ale starczyło by to takie dwa własne wkłady.EB można podziękować że nie doprowadził gminy do ruiny.Trzeba być ślepym głuchym i złośliwym żeby tak pisać.No tacy też są potrzebni .
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Nowe Komentarze

Wirtualny Spacer Piwniczna

Komunikacja Piwniczna

SŁUP OGŁOSZENIOWY

Miasto i Gmina Piwniczna - Zdrój

Pogoda Piwniczna-Zdrój

booked.net

Ogłoszenia i Reklamy

wymiana szyb w oknach Szczecin, Świnoujście, Stargard
  • Wymiana szyb zespolonych w oknach drewnianych Urzędowski, Sokółka, Stolbud, Pol-Skone, w oknach plastikowych PCV oraz aluminiowych.
  • vglass.pl