Wiadomości z Miasta i Gminy Piwniczna-ZDRÓJ

Maria Kulig i Dariusz Chorużyk odmówili udziału w debacie kandydatów na burmistrza Piwnicznej Zdroju. Na zaproszenie mieszkańców odpowiedzieli Danuta Lelito i obecny burmistrz uzdrowiska Zbigniew Janeczek. To oni mieli okazję przekonać do siebie niezdecydowanych wyborców. Pomysł zorganizowania debaty w Piwnicznej Zdroju to była oddolna inicjatywa mieszkańców, którzy na co dzień aktywnie uczestniczą w życiu gminy: Moniki Florek z Łomnicy Zdroju, Mariusza Frydrycha z Wierchomli, Urszuli Lis z Piwnicznej Zdroju, Teresy Ortyl z Kokuszki i Lucyny Sułkowskiej z Kosarzysk. Czytaj więcej na: https://www.dts24.pl/jerzy-jurecki-w-piwnicznej-nie-moge-zrozumiec-ze-tak-dezawuuje-sie-energie-mieszkancow/

źródło i fot.: www.dts24.pl [14 października 2018, autor: Katarzyna Gajdosz-Krzak]

Komentarze   

+20 #1 tuturutu 2018-10-15 11:42
O już dajcie spokój. Tego nie było, tej nie było, jacy my biedni...
Nie musi się gość z Podhala nad piwniczanami użalać. Debata jak flaki z olejem, mało konkretów, mydlenie oczu. Nie wytrzymałem, wyszedłem.
Nic to nie pomogło w decyzji na kogo głosować.
Poziom przygotowana prowadzącej baardzo wątpliwy... jąkanie, stękanie, przerywanie
Cytować
+1 #2 . 2018-10-15 15:29
Skoro ktoś "walczy" o stanowisko burmistrza, to raczej wypada aby pojawił się na takiej debacie ...
Cytować
+33 #3 Obcy 2018-10-15 20:57
Cytuję tuturutu:
O już dajcie spokój. Tego nie było, tej nie było, jacy my biedni...
Nie musi się gość z Podhala nad piwniczanami użalać. Debata jak flaki z olejem, mało konkretów, mydlenie oczu. Nie wytrzymałem, wyszedłem.
Nic to nie pomogło w decyzji na kogo głosować.
Poziom przygotowana prowadzącej baardzo wątpliwy... jąkanie, stękanie, przerywanie


Nie chodzi o to, że było źle bo jak na gminę 7 tys. mieszkańców było całkiem nie źle. Wie Pan mieszkam tu dopiero od kilku lat i zauważyłem, że dla wielu z was jakby nie było, co by nie było to zawsze jest źle. Jesteście zgrają malkontentów, umiecie jedynie narzekać a jak można coś zmienić to wtedy nie robicie nic! Żal mi tego miejsca bo potencjał jest, malowniczość Piwnicznej to ewenement na skalę nie tylko Polski ale wręcz Europy ale dopóki wasza mentalność się nie zmieni nic się nie zmieni bo nie mielibyście na co narzekać, a to wasza strefa komfortu, z której podejrzewam nigdy nie wyjdziecie!!!
Cytować
-3 #4 Vice versa 2018-10-17 14:57
Co spokój, komu dać spokój, byłem do końca i słuchałem co mieli do powiedzenia. Ci co nie mieli nic do przekazania nie przyszli i dla niektórych stało się to nudne jak olej z flakami. Dobrze że był taki gość niezależny z Podchala, który zna się na debatach przedwyborczych jak mało kto. Co by dziś powiedzieli malkontenci gdyby debatę prowadził ktoś z komitetu wyborczego obecnych w Domu Kultury kandydatów na burmistrza. Poziom był wysoki i to Was boli.
Cytować
+13 #5 Uchachany 2018-10-18 01:53
( https://www.facebook.com/people/Witold-Kali%C5%84ski/100011353960481 )
----------------------------------------------------------------
"Apel
Od dość dawna nie mamy radnego powiatowego z Piwnicznej. Docieramy do starosty mniej skutecznie.
W tych wyborach o Powiat ubiega się 7 osób z Piwnicznej (w tym: ja). Spodziewam się dostać głosy też z gminy Krynica i z Muszyny. Myślę, że tych głosów z zewnątrz dostanę więcej niż inni nasi kandydaci. Jeśli dostałbym też więcej niż moi konkurenci w gminie Piwniczna-Zdrój, to byłaby szansa dla przyszłego burmistrza Piwnicznej, że będzie miał (lub miała) z kim „chodzić do starosty”.
Znacie mnie z pracy w stowarzyszeniach i z redagowania „Głosu Nadpopradzia” przed kilku laty. Możemy wrócić do dobrej gazety i wzmocnić działania społeczne. Weźcie to pod uwagę. Przekażcie innym."
---------------------------------------------------------------
" Apel " - raczej błaganie.

" Od dość dawna nie mamy radnego powiatowego z Piwnicznej." - Mamy radnego i dlatego, tyle asfaltów i chodników położono. Widać że Radny M. Dobosz stara się i zamierza kontynuować.

" Spodziewam się dostać głosy też z gminy Krynica i z Muszyny. " - My też, spodziewaliśmy się po Panu wiele. Cztery lata przeleciały i dalej mamy się spodziewać ?

" Myślę, że tych głosów z zewnątrz dostanę ", " dostałbym też więcej niż moi konkurenci ", " szansa dla przyszłego burmistrza ", " będzie miał (lub miała) z kim „chodzić do starosty” " , " Znacie mnie z pracy " , " Weźcie to pod uwagę. Przekażcie innym." - TEGO JUŻ NIE KOMENTUJE.
-----------------------------------------------------------------
Lubimy Pana za sarkazm w pańskich artykułach i za rozhuśtane poczucie humoru. Jesteśmy już mocno zmęczeni Pana osobą.
DZIĘKUJEMY za wszystko co Pan dla nas uczynił.
Rozumie Pan słowo DZIĘKUJEMY ?
Cytować
-1 #6 X-man 2018-10-23 02:48
Nigdy więcej Łomicanina... To miasto, zwłaszcza centralna część musi być wizytówką i przyciągać turystów a nie Łomnica. Tam nikt nie zagląda. Niech Łomnicany zrobią se swoją gminę i wójta bo to i tak dziwny naród, kopulują między sobą od dawnych czasów, geny się zmutowały i takie dziwaki tam żyją wystarczy ich posłuchać i poobserwowac.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Nowe Komentarze

Wirtualny Spacer Piwniczna

Komunikacja Piwniczna

SŁUP OGŁOSZENIOWY

Miasto i Gmina Piwniczna - Zdrój

Pogoda Piwniczna-Zdrój

booked.net

Ogłoszenia i Reklamy