Letnie obozy z językiem angielskim stały się wakacyjną tradycją Domu Wczasów  Dziecięcych w Piwnicznej-Zdroju. Również w tym roku do Piwnicznej przyjechały dzieci, które chciały doskonalić swoje umiejętności językowe i jednocześnie wypoczywać.

Wśród  40-osobowej grupy była m.in. kilkuosobowa reprezentacja z Białowieży w Powiecie Hajnowskim, z którym współpracuje Powiat Nowosądecki. Dzieci, oprócz kilku godzin nauki języka angielskiego dzienne, miały też czas na wypoczynek i poznawanie naszego regionu.

- Świetnie bawiły się w Krynicy, gdzie mogły wyjechać gondolą na  Jaworzynę Krynicką czy zwiedzić Muzeum zabawek – mówi Urszula Janusz, dyrektor Domu Wczasów Dziecięcych w Piwnicznej. – Były też w Rabkolandzie. W programie kolonii znalazły się także zajęcia na basenie, jazda konna, piesze wycieczki górskie oraz zielony kulig. Wieczory były pełne emocji i dobrej zabawy. Dla dzieci zawsze przygotowujemy dyskoteki, karaoke, festiwal młodych talentów.

Jest też Randka w ciemno, zajęcia plastyczne, malowanie na szkle, zajęcia sportowe, tenis, futbol i szachy. Uczestnicy kolonii spotkali się z Barbarą Paluchową - piwniczańską poetką, która podczas wieczoru poezji zaprezentowała swoją twórczość.

- Przez cały czas pobytu dzieci, placówka wypełniona była śmiechem i atmosferą przyjaźni, która połączyła ze sobą kolonistów – dodaje dyrektor Urszula Janusz. - W dniu wyjazdu, wszyscy uczestnicy zadeklarowali chęć przyjazdu na kolejny obóz.

źródło i fot.: Powiat Nowosądecki (o) [11 sierpnia 2017 r.]

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

SŁUP OGŁOSZENIOWY

KB PROJEKT

Miasto i Gmina Piwniczna - Zdrój

Pogoda Piwniczna-Zdrój

booked.net

Ogłoszenia i Reklamy