Utrudnienia na remontowanej drodze krajowej nr 87 potrwają jeszcze kilka tygodni. Przed wjazdem do miasta tworzą się ogromne korki.Czytaj więcej na: http://nowysacz.naszemiasto.pl/artykul/piwniczna-zdroj-krajowka-bedzie-zakorkowana-az-do-listopada,4236504,art,t,id,tm.html

źródło: nowysacz.naszemiasto.pl

autor: Iga Michalec

fot.:radiosud.pl

Komentarze   

+2 #1 Sobierad 2017-09-07 03:01
Ulice Kazimierz W. 3 maja i Marciszewskiego inaczej Równia to dopiero tragedia rozkopane wszystkie trzy brak możliwości poruszania się w niektóre miejsca karetka bądz strż nie dojedzie brak organizacji chaos błoto przed opadami kurz i brud.Jestem ciekawy czy gmina pamiętała o osobach niepełnosprawnych sprawnych i przewlekle chorych z obszaru objętego remątem które muszą mieć stały kontakt z lekażem np: wymagające rehabilitacji bądź innych tego typu rzeczy.
Cytować
+2 #2 Vučji Pãstir 2017-09-08 14:08
Ze względu na dużą skalę prowadzonych robót budowlanych na terenie Równi powinno zamknąć się dla ruchu pojazdów a także pieszych te trzy ulice.Jazda samochodem i plontanie się pieszych po terenie budowy stanowi zagrożenie dla ich zdrowia a także życia.Sam teren prac budowlanych powinien być odpowiednio oznakowany i zabezpieczony przez wykonawcę lub inwestora.Na dzień dzisiejszy na terenie budowy tych dróg brak jest odpowiednich oznakowań rozebrane są chodniki jakieś pręty metalowe wystają z ziemi a wykopy są słabo zabezpieczone lub wcale.
Cytować
-8 #3 sylvio 2017-09-08 16:22
REMONTEM!!!!!!!
Cytować
+5 #4 Sobierad 2017-09-11 13:03
Cytuję sylvio:
REMONTEM!!!!!!!

Dzięki za wychwycenie błędu który jest połowicznie moją winą poprostu urządzenie nie zakreśliło pomyłki ale słownik google'a tak ma a co do remontu to to co już się dzieje na równi to budowa .
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

SŁUP OGŁOSZENIOWY

KB PROJEKT

Miasto i Gmina Piwniczna - Zdrój

Pogoda Piwniczna-Zdrój

booked.net

Ogłoszenia i Reklamy