Burmistrzowe Piwnicznej Zdrój złożyli apelację w sprawie przeciwko radnej Kazimierze Sikorskiej. Domagają się od niej 40 tysięcy zadośćuczynienia m.in. za naruszenie dobrego imienia. Radna nie kryje rozgoryczenia: - To trzeba tylko siedzieć cicho i o nic nie pytać? Czytaj więcej na: http://www.sadeczanin.info/wiadomosci/piwniczna-zdroj-burmistrzowie-znow-ida-do-sadu-walczyc-z-radna-ktora-ich-krytykuje

źródło: www.sadeczanin.info [ES Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.]

Fot.: ilustracyjne archiwum sadeczanin.info

Komentarze   

+50 #1 Ola Boga! 2017-12-12 12:24
Po prostu brak słów! Jak tak można? Jednej kompromitacji im mało? Potrzeba więcej? Może wreszcie coś da im do myślenia. Ale pycha po prostu powala! Czują się co najmniej jak królowie w majestacie! O, arogancjo! twoja potęga nie zna granic.
Cytować
+26 #2 Closterkeller 2017-12-12 19:10
Naprawdę? Panowie, polityk nie może być tak wrażliwy, to są podstawy demokracji. Każdy może wyrazić własne zdanie, rzeczą wtórną jest czy ma rację. Czytając ten artykuł przypomniałem sobie piosenkę "Władza" zespołu Closterkeller:

Władza tak jak narkotyk
Władza to wielka siła
rodzi miłość i lęk
czasami też zabija
Obiecuje tak wiele
w słowa prawdę owija
gdy uklękniesz dłoń poda
lecz umie też zabijać

Spijali mu słowa z ust
gdy nad nimi stał
Na transparentach
i w oczach mieli jego twarz
Ginęli jeden po drugim
tylko by jemu służyć
Piekło było na ziemi
on stał na górze
Cytować
-30 #3 analityk 2017-12-13 10:21
Każdy człowiek zasługuje na obronę swojej godności, szczególnie burmistrz, jeżeli uważa że został oczerniony, ma prawo się bronić, proste? Proste!!
Cytować
+47 #4 sprawiedliwosc 2017-12-13 19:06
Sąd zdecydował że burmistrz nie ma racji i przegrał!! Będą robili wszystko żeby zniszczyć uczciwą kobietę za to że chciała dobrze dla Piwnicznej ! Może po tym jak urzędnicy z burmistrzem na czele dali sobie podwyżki powinni się szybciej ruszać bo to nasze pieniądze a nie tylko pic kawę a interesantów odsyłać!?
Cytować
-48 #5 gro 2017-12-14 11:29
Uczciwą kobietę teraz to mnie rozbawiłeś,wszystkim kopała doły wreszcie w jeden z nich wpadła
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

SŁUP OGŁOSZENIOWY

Miasto i Gmina Piwniczna - Zdrój

Pogoda Piwniczna-Zdrój

booked.net

Ogłoszenia i Reklamy