„Ja po prostu kocham żyć” – tak brzmiała odpowiedź na pytanie dotyczące motta życiowego Danuty Szaflarskiej. W quizie o aktorce, której życie związane było z piwniczańskimi Kosarzyskami, udział wzięli podopieczni Stowarzyszenia na Rzecz Osób Przewlekle Chorych i Dzieci Niepełnosprawnych „Nasz Dom” z Piwnicznej-Zdroju. W jury zasiedli wolontariusze, którzy swoją pracą wspierają Stowarzyszenie. Marta Mordarska – dyrektor Małopolskiego Oddziału PFRON nagrodziła wszystkich uczestników konkursu.

Stowarzyszenie „Nasz dom” uczciło  pierwszą rocznicę śmierci Danuty Szaflarskiej – polskiej aktorki filmowej i teatralnej. Podczas spotkania, które odbyło się 7 lutego br. podopieczni stowarzyszenia pochwalili się swoją wiedzą na temat aktorki oraz zaprezentowali specjalnie przygotowany na tę okazję program artystyczny. Z okazji „tłustego czwartku” wszyscy uczestnicy spotkania poczęstowani zostali pączkami i faworkami przygotowanymi przez panie z Klubu Seniora z Piwnicznej – Zdroju.

Galeria foto: http://www.pfron.org.pl/komunikaty-z-regionu/szczegoly-komunikatu/news/ja-po-prostu-kocham-zyc/

źródło i fot.: www.pfron.org.pl

Komentarze   

+32 #1 Szkoda. 2018-02-15 13:05
Czemu tak niewiele informacji było o wydarzeniu w piwniczańskich "mediach". Może więcej osób chętnie by to zobaczyło. Choć z drugiej strony, patrząc na frekwencję na innych wydarzeniach, może to nie ma znaczenia.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

SŁUP OGŁOSZENIOWY

KB PROJEKT

Miasto i Gmina Piwniczna - Zdrój

Pogoda Piwniczna-Zdrój

booked.net

Ogłoszenia i Reklamy