MIASTO i GMINA PIWNICZNA-ZDRÓJ
zaprasza lekarzy weterynarii
do otwarcia gabinetu lub filii  lecznicy weterynaryjnej

Gmina położona jest w południowej części powiatu nowosądeckiego, na trasie Nowy Sącz – Krynica-Zdrój doliną Popradu i przejazdem na Słowację w Mniszku n/Popradem. Podzielona jest na sześć sołectw Młodów, Głębokie, Kokuszka, Łomnica-Zdrój, Wierchomla Wielka i Mała, Zubrzyk, a miasto tworzy osiem osiedli.

Na terenie Piwnicznej-Zdroju mieszka 11 tysięcy osób,  które tworzą gospodarstwa domowe i  gospodarstwa rolne – łącznie około 3 tysięcy.

Mieszkańcy w dużej mierze utrzymują zwierzęta domowe, a w przypadku rolników zwierzęta gospodarskie. Nie mają jednak dostępnej lecznicy dla zwierząt. Proszą więc o włączenie się z pomocą utworzenia lecznicy lub przynajmniej filii z dyżurami kilkunastu godzin w tygodniu. Najbliższe oddalone ok. 25 km znajdują się w sąsiednim Starym Sączu i Muszynie.

Gmina wypełniając obowiązek zaspokajania potrzeb mieszkańców,  udzieli pomocy w zorganizowaniu gabinetu.   Mamy też prywatną  deklarację wynajmu lokalu i mieszkania.  Być może rodzina lekarza zechce zamieszkać  w naszej atrakcyjnej turystycznej i wypoczynkowej oraz  uzdrowiskowej miejscowości – zapraszamy.

Zainteresowanych prosimy o kontakt
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
tel.: 18 446 40 43
tel. kom.: 601 538 717

Piwniczna-Zdrój,  20 lutego 2018 r.

źródło i fot.: www.piwniczna.pl [21.02.2018 r.]

Komentarze   

+61 #1 Tojo 2018-02-22 09:31
Taka lecznica jest bardzo potrzebna!
Cytować
+18 #2 drh5ń1 2018-02-24 12:25
czy oni wkońcu przestaną myśleć tylko o sobie?!
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

SŁUP OGŁOSZENIOWY

KB PROJEKT

Miasto i Gmina Piwniczna - Zdrój

Pogoda Piwniczna-Zdrój

booked.net

Ogłoszenia i Reklamy