Do 13 kwietnia 2018 r. można składać wnioski o przyznanie odznaki honorowej „Zasłużony dla Ziemi Sądeckiej”. Odznakę nadaje Rada Powiatu Nowosądeckiego osobom fizycznym w formie uchwały. Z wnioskiem o nadanie odznaki może wystąpić: Zarząd Powiatu Nowosądeckiego, Kapituła, Komisje Rady Powiatu Nowosądeckiego, Fundacje i Stowarzyszenia kulturalne, społeczne i gospodarcze – działające na terenie Powiatu Nowosądeckiego oraz organy samorządu terytorialnego.

Wnioski o przyznanie odznaki honorowej „Zasłużony dla Ziemi Sądeckiej” należy składać  do Rady Powiatu Nowosądeckiego w terminie do 13 kwietnia br. (na załączonych drukach). Przesłane wnioski Kapituła zaopiniuje na posiedzeniu w maju, a uroczyste wręczenie odznak honorowych odbędzie się podczas sesji Rady Powiatu Nowosądeckiego w czerwcu br.

Wnioski można pobrać: http://www.nowosadecki.pl/pl/wybitni-sadeczanie-ii

Bliższych informacji na ten temat udziela Biuro Rady i Zarządu Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu – pok. 220, tel. 18 41-41-706.

źródło i fot.: Powiat Nowosądecki (olsz) 5 marca 2018 r.

Komentarze   

-49 #1 Radny 2018-03-07 09:04
Na stronie www. sadeczanin info trwa glosowanie Najlepszy Lekarza Rodzinny, naszego powiatu, pośród kandydatów do tego zaszczytnego tytułu, został zgłoszony zacny Pan Robert Barszczewski, nasz lekarz rodzinny z Piwnicznej. Lekarz Barszczewski jest bardzo rzetelnym czlowiekiem, pracuje tu od lat, cieszy się ogromnym zaufaniem. Warto także zagłosować na ,,Najlepsza Przychodnia Zdrowia,, nasza piwniczańska Przechodnia Poprad, także kandyduje do tego tutułu. A więc zwracam się z gorącą prośba do wszystkich Ludzi Dobrej Woli, o niezwłoczne przystapienie do głosowania. Głosowanie trwa do 14 marca 2018 roku. Pozdrawiam
Cytować
+50 #2 Pacjent 2018-03-08 15:21
No to ześ teraz Radny dowalił.
Tobie rzeczywiście potrze ny specjalista.
Lepiej wypadnisz jak zaprzestaniesz te swoje pisać komentarze
Cytować
+56 #3 Młody 2018-03-08 18:52
Bronek nie ściemniaj. Spróbuj się tam dodzwonić albo zarejestrować telefonicznie. Wtedy porozmawiamy. Wiele jest im do zarzucenia. Więc skończ waść pier....
Cytować
-12 #4 Skromny 2018-03-09 07:59
Są ludzie, którzy całe życie muszą narzekać, wszystko im nie pasuje. Czasem warto popatrzeć na siebie i spojrzyć w lustro i zapytać się siebie, a kimże ja jestem, abym miał czelność, wszędzie widzieć zło. Zagłosowolem, ponieważ jestem wdzięczny czlowiekowi ktory swoje życie poświęca ratowaniu zdrowia i życia.. A wy dalej szczujcicie i bądzie utwierdzeniu o swojej nieomylności.
Cytować
+12 #5 ola 2018-03-09 12:37
Bronuś przecież już nie jesteś radnym, dlaczego się tak podpisujesz???? ??
Cytować
-3 #6 radny 2018-03-12 12:16
Widzę że ,,Ola" nie jest w temacie, ale nic się bie stało
Cytować
+3 #7 Vučji Pãstir 2018-03-13 09:18
Pan doktor Barszczewski to zacny człowiek i dobry lekarz rodzinny przez co złego słowa nie można o nim powiedzieć.Co innego nasi radni i burmistrzowie tej i poprzedniej kadencji którzy nic nie zrobili i mogą spokojnie patrzeć jak pacjenci marzną na polu przed ośrodkiem zdrowia w oczekiwaniu na rejestrację do lekarza. Wystarczyło by zrobić wiatrołap zaszklony lub jakaś pleksi ale nasi radni i burmistrzowie to swego rodzaju VIP'y Piwniczańskie i w żadnych kolejkach oni stać nie będą a i tak dostaną się do lekarza bez kolejki to i po co pochylać się nad tą sprawą.
Cytować
+12 #8 Pacjent 2018-03-14 10:57
do Vućji Pstir- bez wazeliny, pacjent ma prawo być przyjęty. a lekarz rodzinny udzielić Mu porady- łaski nie robi, jest Jego lekarzem. Jak potrzebował "deklaracji" to w terenie ja podpisywał, a później czkaj na polu. jakby nie można z czystej ludzkiej przyzwoitości otworzyć przychodnię.
Pracownik mieszka w sąsiedztwie;)
W południe nie ma już kolejki, więc o co chodzi? Jest chyba jeszcze jakaś forma kontroli - poinformować NFZ.
Cytować
+10 #9 Jagniyska z karpałow 2018-03-15 07:46
Elektryk, pracownik porządkowy, lekarz, aktor itd..... nikt się nikomu nie poświęca, wszyscy pracują za wynagrodzenie za tę pracę. Oczywiście ktoś może wykonywać pracę mniej lub bardziej rzetelnie-ale to nie jest poświęcenie.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Miasto i Gmina Piwniczna - Zdrój

KB PROJEKT

Imprezy - Ogłoszenia - Wydarzenia

Ogłoszenia i Reklamy