Trwa V już edycja największego muzycznego konkursu dla dzieci i młodzieży na Sądecczyźnie. Przedsięwzięcie o nazwie "Sądeckie Młode Talenty" wyławia muzyczne perełki i pomaga zdolnym ludziom wspiąć się w swej muzycznej karierze. W tym roku w 3-dniowych castingach udział wzięło 149 osób. Jury wyłoniło 25 półfinalistów, których występy można obejrzeć na You Tube oraz w serwisie sadeczanin.info. Teraz wystarczy już tylko wysłać SMS. Głosowanie potrwa do 10 kwietnia br. Dzięki niemu do finału automatycznie przejdzie 5 laureatów. Koszt SMS: 1,23 zł brutto. Dochód z głosowania zasili pulę stypendiów artystycznych - nagród dla zwycięzców. Wielki finał już 11 kwietnia w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu (budynek dawnego kina Krokus). Twój głos może wiele!

17-letnia Patrycja Kotarba z Młodowa (gm. Piwniczna-Zdrój) w utworze "There You'll Be" Faith Hill. Wyślij SMS na numer 7168 o treści TALENT.12 Koszt sms 1,23 zł brutto.

14-letnia Nina Kotarba z Młodowa (gm. Piwniczna-Zdrój) w utworze "Kiedyś" Mietka Szcześniaka. Wyślij SMS na numer 7168 o treści TALENT.11 Koszt sms 1,23 zł brutto.

13-letnia Wiktoria Tokarczyk z Piwnicznej-Zdroju w utworze "Rolling in the Deep" Adele. Wyślij SMS na numer 7168 o treści TALENT.24 Koszt sms 1,23 zł brutto.

źródło: sadeczanin.info [ES Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.]

Fot.: ES

wideo: Sadeczanin.TV

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

SŁUP OGŁOSZENIOWY

KB PROJEKT

Miasto i Gmina Piwniczna - Zdrój

Pogoda Piwniczna-Zdrój

booked.net

Ogłoszenia i Reklamy