Julia i Jakub Maślankowie, młodzi piwniczańscy sportowcy, wywalczyli tytuły mistrzów Polski w karate Shorin-Ryu. W XX Mistrzostwach Polski Karate Shorin-Ryu & Okinawa Kobudo rozegranych w Warszawie w dniach 14-15 kwietnia br. zdobyli pierwsze miejsca w kategorii młodzików starszych (Jakub) i młodzików młodszych (Julia). Jednocześnie reprezentacja Nowosądeckiego Klubu Okinawa Karate uzyskali czwarty wynik w klasyfikacji ogólnej. Wyniki klasyfikacji medalowej dostępne są TUTAJ. 

19 kwietnia br. oboje odebrali gratulacje z rąk Burmistrza Piwnicznej-Zdroju Zbigniewa Janeczka, który złożył je w imieniu własnym oraz samorządu lokalnego. 

Gratulujemy!

źródło i fot.: www.piwncizna.pl [19/04/2018]

Komentarze   

+86 #1 Gargamel 2018-04-19 17:35
Gratulacje od p. burmistrza.... ;-) .a dlaczego pan nie pogratuluje rodzicom za ich trud, bo muszą chociażby te pociechy dowozić do Klubu. Może wreszcie zaczął by pan myśleć jakie sporty dzieci i młodzież interesują i chciałyby uprawiać w Piwnicznej , no dobrze i w Łomnicy.. A może by zacząć wymagać od klubów sportowych efektów . Ostatnio dobrze się mają za pieniądze podatników, chociaż sami mogliby aplikować wnioski o środki z zewnątrz. Ale po co? - pan im i tak da bez wiedzy rady. Czy gminę nie stać , aby na hali sportowej różne formy sportu się rozwijały? gdzie indziej mogą , u nas nie- bo nie i już!!!!!!.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

SŁUP OGŁOSZENIOWY

KB PROJEKT

Miasto i Gmina Piwniczna - Zdrój

Pogoda Piwniczna-Zdrój

booked.net

Ogłoszenia i Reklamy