Na nic zdały się prośby strażaków. Na nic mandaty. Kierowcy wciąż uparcie parkują samochody przed remizą Ochotniczej Straży Pożarnej w Piwnicznej, utrudniając wyjazd do akcji. Strażacy rozkładają bezradnie ręce. Sami już nie wiedzą co robić, aby nie dochodziło do takich sytuacji, że przez jakąś „świętą krowę”, która zablokowała im wyjazd z garażu, nie mogą wyjechać do akcji, aby ratować ludzkie życie. Czytaj więcej na: http://sadeczanin.info/pod-paragrafem/tam-dojdzie-kiedys-do-tragedii-strazacy-z-piwnicznej-rozkladaja-bezradnie-rece

źródło: www.sadeczanin.info RG Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fot. OSP Piwniczna - Zdrój

Komentarze   

+40 #1 maurycy 2018-07-14 13:58
W rejonie OSP parkują sami Strażacy i pracownicy MOPS i sami na siebie bat kręcą. Z tego co słyszałem ostatnio Policjanci zadziałali i to ostro.
Cytować
+46 #2 czorny 2018-07-14 19:28
Śmieszy mnie zachowanie policji karzą tych co stoją pod garażami straży i na skrzyżowaniu, nie zwracają uwagi na samochody wzdłuż całej ulicy Chrobrego. Pracownice z restauracji parkują na rynku i bardzo ładnie. Dlaczego swoje pojazdy zostawiają Szubryt, solsum, kwiaciarnia, kasztany, fryzjer, kosmetyczki...... ??????????
Cytować
+18 #3 Jasiu 2018-07-16 19:28
Po osiedlach niech się przyjadą
Cytować
+41 #4 PRZECA 2018-07-22 00:53
TRAGEDIA TO BURMISZCZ OBECNY JEST!
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

SŁUP OGŁOSZENIOWY

KB PROJEKT

Miasto i Gmina Piwniczna - Zdrój

Pogoda Piwniczna-Zdrój

booked.net

Ogłoszenia i Reklamy