Jak informuje portal rynekinfrastruktury szef resortu zatwierdził do realizacji 16 programów inwestycyjnych związanych z budową dróg. Na liście zadań wartych ponad 70 mln zł znalazł się projekt dotyczący przygotowania dokumentacji dla budowy obwodnicy Piwnicznej w ciągu DK 87 – proces przygotowawczy. Czytaj więcej na: http://sadeczanin.info/wiadomosci/piwniczna-bedzie-obwodnica-z-tunelem-pod-gora-kicarz-jest-kasa-na-projekt

źródło i fot.: www.sadeczanin.info ES Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fot.: ilustracyjne sadeczanin.info

Komentarze   

+40 #1 .ud 2018-08-19 16:00
Jak juz cos to dwa "tunele" bo w jednym ruch nie moze
dobywac sie w dwoch kierunkach, hahaha ale sciema.
Cytować
+3 #2 radny 2018-08-20 20:53
Jestem optymistą i wierzę że obwodnica powstanie, a tunel być może. To jest bardzo dobra wiadomość.
Cytować
-14 #3 ddd 2018-08-21 13:48
Cytuję radny:
Jestem optymistą i wierzę że obwodnica powstanie, a tunel być może. To jest bardzo dobra wiadomość.

A zdajesz sobie sprawę z tego, wielce wielmożny panie radny, że wykonanie obwodnicy w Piwnicznej, przyniesie jej tylko odpływ i tak już olewających tą miejscowość - turystów? Po co zjeżdżać ze szklaku gdzieś na bok jak szybciej do Muszyny czy Krynicy dojadę albo na Słowację się dostanę. Ewentualnie na Łomnicy szybciej będę (hehheheh).
Cytować
+5 #4 Radny 2018-08-22 08:20
Zdaję sobie sprawę z tego, że nikt nie pojedzie z Nowego Sącza do Krynicy, tylko dlatego że będzie zbudowana obwodnica Piwnicznej, ponieważ jest to trasa dłuższa o 23 kilometrów, na Słowację tiry nie pojadą, ponieważ jest zakaz.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

SŁUP OGŁOSZENIOWY

KB PROJEKT

Miasto i Gmina Piwniczna - Zdrój

Pogoda Piwniczna-Zdrój

booked.net

Ogłoszenia i Reklamy