Trwa budowa przeprawy nad potokiem Czercz. Most musi powstać do końca roku, bo od tego zależy start budowy nowego gminnego przedszkola i żłobka. Dlaczego? Czytaj więcej na: http://sadeczanin.info/telewizja-gospodarka/piwniczna-i-czercz-buduja-most-zeby-postawic-przedszkole

źródło i fot.: www.sadeczanin.info [ES Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.]

Fot.: ES

Komentarze   

+2 #1 Kazimierz Wielki 2018-10-24 15:43
A jakie są prognozy demograficzne dla Piwnicznej ?
Czy decyzja o budowie nie została podjęta tylko faktem , że jest dotacja ?
Cytować
+4 #2 PIWICZANIN 2018-10-24 18:46
Przedszkole za 13 mln zł, plus 4-5 mln na skończenie ( jak przy hali i basenach). Moża już na mapach Doliny Popradu umieszczać dwi gminy: Muszynę i Rytro, bo nasza gmina zbankrutuje.
Brawa dla burmistrzów- nauczycieli.
Jeden wuefista, drugi techniczny i nie umieją liczyć!
Cytować
+3 #3 Piwniczanka 2018-10-25 23:59
Oceniać łatwo, zwłaszcza jedynie przez pryzmat kosztów, nie znając dokładnych planów - powstanie nowego przedszkola i żłobka z sensownym zapleczem jest konieczne.
Jeżeli ktoś ma wątpliwość niech zrobi sobie spacer po przedszkolach w Piwnicznej i oceni ich stan. Jeden z punktów miał być tzw. "rozwiązaniem tymczasowym", a dzieciaki nadal uczą się w warunkach okropnych.
Skoro zaciągnięcie zobowiązań przez gminę na rzecz budowania basenowego bubla i hali nie spowodowały wymazania gminy z mapy to przedszkole tym bardziej tego nie sprawi. Z tym zadłużeniem jest źle, ale to wina poprzednich obozów władzy, które teraz ponownie próbują dobić się do urzędu. Ale jak ktoś chce być ślepy i tylko krytykować - jego sprawa, wolę patrzeć szerzej i oceniać rzeczywistość na podstawie faktów a nie czarnowidztwa i biadolenia jak to zadłużona gmina biorąc udział w inwestycjach jeszcze bardziej tylko się zadłuża. Jak to mówią tylko ten co nic nie robi błędów nie popełnia - pozwalajmy działać, wytykajmy błędy, ale jak krytykujemy to konstruktywnie. Jak ktoś ma rozwiązanie niech się uda z nim do urzędu i merytorycznie je przedstawi - ten "wuefista, drugi techniczny" potrafią słuchać.
Cytować
0 #4 q 2018-11-06 15:12
Cytuję PIWICZANIN:
Przedszkole za 13 mln zł, plus 4-5 mln na skończenie ( jak przy hali i basenach). Moża już na mapach Doliny Popradu umieszczać dwi gminy: Muszynę i Rytro, bo nasza gmina zbankrutuje.
Brawa dla burmistrzów- nauczycieli.
Jeden wuefista, drugi techniczny i nie umieją liczyć!

jak się do muszyny przeprowadzę wtedy ... hehehe
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

SŁUP OGŁOSZENIOWY

KB PROJEKT

Miasto i Gmina Piwniczna - Zdrój

Pogoda Piwniczna-Zdrój

booked.net

Ogłoszenia i Reklamy