Podczas dzisiejszej, drugiej już sesji rady w Piwnicznej-Zdroju radni ustalili skład i zarząd aż siedmiu komisji. Kolejna ich ważna decyzja dotyczy wynagrodzenia burmistrza, na którego w tej kadencji wybrano Dariusza Chorużyka. Czytaj więcej na: https://sadeczanin.info/wiadomosci/piwniczna-zdroj-kto-jakie-wzial-komisje-ile-bedzie-zarabial-nowy-burmistrz

 
 
 
źródło i fot.: www.sadeczanin.info [ES Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.]
Fot.: ilustracyjne

Komentarze   

+35 #1 bloki 2018-12-01 00:16
Dla mnie największą porażką tych wyborów jest trzech radnych którzy chodzą na krótkim sznurku u pewnej Pani wykonując powierzone zadania są to osoby nie mające własnego zdania jakie ma np młoda pani radna funkcjonująca już w radzie drugą kadencję Pani która potrafiła zaproponować obniżenie nowemu burmistrzowi pensji o 1000 zł, szkoda że wniosku tego nie poparła większość radnych,bo uważam że obecny burmistrz zaczyna swoje urzędowanie od zbyt wysokiej kasy,a przecież jeszcze nic nie zrobił,dla mnie brak zastępcy to żadne wytłumaczenie w sytuacji kiedy tworzy się inne nowe stanowiska
Cytować
+37 #2 pamięć 2018-12-01 00:33
W wyborze komisji daje się zauważyć powrót EDKOLANDI dla mnie osobiście jest to wielka porażka piwniczańskiego społeczeństwa które szybko traci pamięć !
Cytować
-13 #3 DORADCA ? 2018-12-02 18:58
Uważam że dokonano dobrego wyboru przewodniczących komisji,obydwie Panie to uosobienie dobroci i,prawdy,bezinteresowności ,nieskazitelne jak łza poza tym z ogromnym bagażem doświadczeń, będą na pewno dobrze służyć Piwnicznej.Pani Sikorska była już przewodniczącą komisji rewizyjnej i wykryła zapewne dużo afer,a Piwniczna pędziła wtedy ze swoim rozwojem jak lokomotywa więc powodzenia !
Cytować
-20 #4 witold kaliński 2018-12-04 15:19
dawno tu nie zaglądałem, ale akurat mnie naszło...
Nie wiem, jak się rysuje przyszłość wobec ufundowanej przez Janeczka z Lisem zapaści finansów Gminy, ale może chwilę porozmawiam z komentatorami.
"bloki" - skąd "bloki" wiedzą, jak krótki jest sznurek? Co do kasy, dziś 9.000 to jest mniej niż 4 lata temu 8.000. A podwyżki idą większe zaraz po Nowym Roku! Wszyscy zapłacimy słono za 500+
"pamięć" - tylko 2 na 5 szefów komisji było dawno temu z szerokiej ekipy Bogaczyka. To nie jest tak wiele, a główna komisja (finansów) kierowana jest przez radną niezależną. Miejmy też nadzieję, że Toczek wstrząśnie uzdrowiskiem. Już czuję się zdrowszy.
"doradca" - rozumiem, że to ironia. Ale nie lekceważyłbym doświadczenia radnej Sikorskiej. Jeśli będzie miała wsparcie u członków komisji rewizyjnej, to byłbym spokojny.
A w ogóle, to na razie życzę Radzie (wziętej w całości) dobrych rządów, rozumienia burmistrza i zrozumienia u wyborców.
Cytować
+16 #5 do POi KOD 2018-12-05 07:42
Panie daj Pan spokój lepiej wracaj z kąt przyszedłeś,słucha waść tyle osób ile poparło Pana w kampanii wyborczej czyli prawie nikt , PO i KOD u nas nie ma racji bytu !
Cytować
+16 #6 no cóż 2018-12-05 07:48
Zapaść to Pan miałeś kilkanaście lat temu ale nie udzielono chyba Panu profesjonalnej pomocy no cóż ?
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

SŁUP OGŁOSZENIOWY

Miasto i Gmina Piwniczna - Zdrój

Pogoda Piwniczna-Zdrój

booked.net

Ogłoszenia i Reklamy