Kochani już drugi raz mamy okazję grać razem w tak pięknym celu!!! Tegoroczny Finał będzie u nas mocno sportowy i będzie odbywał się z wykorzystaniem lokalnej infrastruktury służącej temu celowi :D Nie może Was zabraknąć!!! Poniżej zebrane główne atrakcje tego dnia:

Hala Widowiskowo-Sportowa w Piwnicznej: turnieje sportowe, ścianka wspinaczkowa, sala fitness, akrobatyka w parach, dogoterapia, koncerty, kiermasz kulinarny, licytacje wartościowych przedmiotów i usług, stanowisko DKMS, PWSZ - Pierwsza Pomoc, mega Światełko do Nieba - przygotowane i zabezpieczone przez OSP Piwniczna Zdrój, dyskoteka z Roots Sound Events, całodniowe animacje dla dzieci, zabawy na śniegu jak dopisze pogoda!!!!

Hotel Perła Południa w Rytrze: taniec latino nauka i pokazy, dogoterapia, pokazy mody, taniec z szarfami, akrobatyka w parach, Pierwsza Pomoc, zespół regionalny, ognisko z poczęstunkiem, kiermasz i vouchery gastronomiczne!!!!

źródło i fot.: SZTAB #4780 PIWNICZNA ZDRÓJ & RYTRO

Komentarze   

+22 #1 Mlody 2019-01-09 20:18
Zamiast rydzykowi sypnij Owsiakowi !!! Brawo dla organizatorów! Radny się już gotuje :)
Cytować
+17 #2 Piwniczanin 2019-01-10 15:31
Te dwie instytutcje rozną się tym że Owsiak zbiera i daje a ta druga zbiera ,zbiera ...i nic nie daje a babcie placą bo myślą że świetymi będą !
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

SŁUP OGŁOSZENIOWY

Miasto i Gmina Piwniczna - Zdrój

Pogoda Piwniczna-Zdrój

booked.net

Ogłoszenia i Reklamy