Edyta Brongiel była sekretarz Nowego Sącza ściska dziś ręce współpracownikom w nowym miejscu pracy, czyli w Urzędzie Miasta i Gminy w Piwnicznej Zdroju. Tyle, że w Urzędzie nadal będzie też pracował były sekretarz gminy Włodzimierz Grucela. Czy to znaczy, że etatów w magistracie przybywa? Czytaj więcej na: https://sadeczanin.info/wiadomosci/piwniczna-zdroj-jest-pierwiastek-zenski-co-z-bylym-sekretarzem

 
źródło i fot.: www.sadeczanin.info ES Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Fot.: ilustracyjne UM w NS

Komentarze   

+26 #1 nikt 2019-03-05 08:53
panie burmistrzu racz pan nie wypowiadać się w mediach - szkodzisz pan sobie i gminie - co to znaczy że pani brągiel wygrała dlatego że jest cyt. "...To kobieta a kobiety są bardziej drobiazgowe, wnikliwe i bardziej ułożone, mają większe zdolności dyplomatyczne" - czy te przymioty były warunkami konkursowymi?? widać mężczyźni sa mało wnikliwi, drobiazgowi i dyplomatyczni czy pan też ?- zwolnić ich skoro tak! chyba tak jest skoro pani brągiel ma wnieść coś czego nie było do tej pory przez co urząd miejski stanie się urzędem miejskim a nie wiejskim jak pan podkreśla swoją wolę w artykule- co do dyplomacji podejrzewam że będzie pan jej (brągiel) pierwszym uczniem- niech pan pamięta że 80% gminy którą pan zarządza to faktyczna wieś której podawałeś pan rękę witając się prosząc o głos w wyborach
Cytować
+18 #2 Janosik 2019-03-05 14:11
Czyli póki co nowa władza walczy z bezrobociem tworząc miejsca pracy w urzędzie... szkoda tylko że wszyscy będziemy za to płacić, ale jak stanowiska obsadzone to czekamy teraz na konkretny kiedy będą jakieś remonty dróg itp chyba, że już na to braknie pieniędzy bo wszystko pójdzie na wypłaty... ale skoro "Chcę żeby to był urząd miejski a nie wiejski..." to może zacznijmy od tego żeby drogi u nas były jak w mieście a nie na wsi...
Cytować
-16 #3 ??? 2019-03-05 17:25
Brawo, dajcie nauczycielom po 1000,00,urzedników wszystkzwolnić. Taką zmianę oczekują czarni?górale. Pewnie kto następny?
Cytować
+22 #4 Kosar 2019-03-06 08:41
"Jestem kontaktowy i szalony", "Chcę żeby to był urząd miejski a nie wiejski..." kwintesencja działań naszego burmistrza. Ważne, ze zna język rosyjski. Od początku nie miałem wątpliwości, że to prosty (prostacki?) chłopina.
Cytować
+21 #5 Bic 2019-03-06 10:06
Brawo nasz złotousty, szalony. A jesień już się zbliża.... Szkoda w ustach woda na temat przedszkola
Cytować
+14 #6 TANIO? 2019-03-07 13:21
Podobno liczba etatów się nie zmienia bo nowa sekretarz jest za Pana Izworskiego ale ma zarabiać dwa razy więcej niż on SPRYTNE OSZCZĘDNE ?
Cytować
+23 #7 1,2,3, 2019-03-07 18:50
Znowu niezwykle udany wywiad. Niech ktoś to powstrzyma, może dobrze ułożona sekretarz. Na sesji też szału nie ma. A dlaczego po otwartej dyskusji na temat przedszkola taka cisza? Wielki Post nie zwalnia od pracy, szczególnie nad dobrymi rzeczami.
Cytować
+33 #8 K.R.C 2019-03-07 18:53
Skoro były sekretarz ma taką wiedzę i doświadczenie to po co to zamieszanie. Zresztą odpowiedzialność mniejsza a pensyjka pewnie ta sama.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

SŁUP OGŁOSZENIOWY

KB PROJEKT

Miasto i Gmina Piwniczna - Zdrój

Pogoda Piwniczna-Zdrój

booked.net

Ogłoszenia i Reklamy