Myślisz o założeniu żłobka lub klubu malucha i chcesz tym samym połączyć życie prywatne z zawodowym? A może prowadzisz już taką placówkę i planujesz ją rozbudować lub dostosować do potrzeb dzieci z niepełnosprawnościami? Jeśli tak, piątkowe (22 marca) webinarium jest właśnie dla Ciebie. Podczas wirtualnego spotkania uzyskasz najważniejsze informacje na temat wsparcie, na jakie możesz liczyć w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Startujemy punktualnie o godzinie 10.00.

Czego się dowiesz?

Podczas webinarium zostaną zaprezentowane wszystkie niezbędne informacji dotyczące konkursu związanego ze wsparciem na rzecz łączenia życia zawodowego z prywatnym. Dowiesz się, na jakie konkretnie środki możesz liczyć oraz jaką pulę unijnych funduszy przeznaczono na realizację zadań z tego obszaru.

Jak się zarejestrować?

Aby wziąć udział w webinarium konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Po rejestracji otrzymasz w mailu instrukcję jak zalogować się do webinarium.

Czekamy na Twoje pytania

Podczas webinarium odpowiemy również na pytania zadawane na czacie – można je wysyłać wcześniej na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kto nie będzie mógł uczestniczyć w webinarium „na żywo” nie musi się martwić, zostanie ono udostępnione na stronie internetowej www.rpo.malopolska.pl w zakładce Webinaria, a także na Facebooku.

Weź udział w webinarium: piątek, 22 marca 2019 r., godz. 10.00.

Autor: Biuro Prasowe UMWM
fot.: www.malopolska.pl [Michał Skowronek]

Komentarze   

+19 #1 nikt 2019-03-20 11:06
no tak - można sie było spodziewać takiego tekstu - już wiecie dlaczego nie będzie gminnego przedszkola ze żłobkiem na czerczu - po co ma być skoro zachęcają prywatnych - -ciekawe czy te lokalizacje nie będą przeszkadzać rodzicom tak jak podobno przeszkadzała lokalizacja na czerczu - co za pokrętna polityka - na nakło pieniądze są mimo że ich niema a na przedszkole pieniędzy niema mimo że są bo ich nie chcemy - na nakle będą biegać zające a przedszkolaki będą zbierać grzyby po ścianach i na podłodze - czysta przyroda
Cytować
+3 #2 Romek 2019-03-21 07:28
Cytuję nikt:
no tak - można sie było spodziewać takiego tekstu - już wiecie dlaczego nie będzie gminnego przedszkola ze żłobkiem na czerczu - po co ma być skoro zachęcają prywatnych - -ciekawe czy te lokalizacje nie będą przeszkadzać rodzicom tak jak podobno przeszkadzała lokalizacja na czerczu - co za pokrętna polityka - na nakło pieniądze są mimo że ich niema a na przedszkole pieniędzy niema mimo że są bo ich nie chcemy - na nakle będą biegać zające a przedszkolaki będą zbierać grzyby po ścianach i na podłodze - czysta przyroda

Racja, to jest wpuszczanie do świadomości nowej koncepcji. Oswajanie. Stara zagrywka. Czy to pprawda że jak przegłosują koncepcję przedszkola to Czercz idzie na sprzedaż? Ludzie wyłorzyliśmy naszą kasę na budowę mostu. Czy to nie jest sprawa dla prokuratury ?
Cytować
+6 #3 F..k 2019-03-21 07:33
Cytuję nikt:
no tak - można sie było spodziewać takiego tekstu - już wiecie dlaczego nie będzie gminnego przedszkola ze żłobkiem na czerczu - po co ma być skoro zachęcają prywatnych - -ciekawe czy te lokalizacje nie będą przeszkadzać rodzicom tak jak podobno przeszkadzała lokalizacja na czerczu - co za pokrętna polityka - na nakło pieniądze są mimo że ich niema a na przedszkole pieniędzy niema mimo że są bo ich nie chcemy - na nakle będą biegać zające a przedszkolaki będą zbierać grzyby po ścianach i na podłodze - czysta przyroda

CZERCZ TO OSTATNIA GMINNA DZIAŁKA, KTÓRĄ MOŻNA WYKORZYSTAĆ NA INWESTYCJĘ MIEJSKĄ. MIASTO, PRZY DRODZE, DUŻA, SKOMUNIKOWANA. NALEŻY JĄ BRONIĆ PRZED EWENTUALNĄ SPRZEDAŻĄ. JEŚLI RADA POPRZE SPRZEDAŻ CZERCZA TO JUŻ NIE CHULIGANERIA TO ROZBÓJ.
Cytować
+9 #4 Baron 2019-03-21 08:55
No ale teraz faktycznie wszędzie powstają tylko prywatne przedszkola i złobki , taką mamy rzeczywistość jak tez. przychodnie, szpitale, gabinety, szkoły etc.... a nawet domy dziecka. :-| :-|
Cytować
+14 #5 Nie kumaty 2019-03-21 09:59
Szalony z dworem chce przedszkola na szkole( pewnie bez żłobka), chce kupić Bronkę. Pewnie cała inwestycja może kosztować ok. 10 mln. Skąd na to kasa? Nie ma zagwarantowanej dotacji a jeśli uda się coś wyrwać to napewno nie 10 mln. Gdzie logika i rozsądek o dbaniu o finansowaniu gminy nie wspomnę. Czy stać nas na straty pt. wydana kada na projekt, wydana kasa na most, wydana kasa na dokumentację i strata 10 mln dotacji. Kto odpowie za niegospodarność i zmarnowane NASZE pieniądze. Dlaczego radni chcą pozwolić na takie straty? Może ktoś mi wytłumaczy, bo w żaden sposób nie pojmuje co się dzieje
Cytować
+14 #6 Do nikt 2019-03-21 10:48
Na pewno jest już kupiec na CZercz ,potem powiedzą że trzeba sprzedać ze względu na tragiczny stan finansów gminy i ostatni dobrze usytuowany wartościowy teren gminny mamy z głowy !!!!!!!!
Cytować
+41 #7 ZAGADKA 2019-03-21 11:20
KTO TO JEST???
1PRACUJE W PIWNICZNEJ od 9.30 DO 13,30 BO O 13,40 WRACA JUŻ DO KRYNICY
2JEDZIE BUSEM GDYŻ ODEBRANO MU PRAWO JAZDY ZA JAZDĘ NA PODWÓJNYM GAZIE ??
Cytować
-21 #8 Spode Krzoka 2019-03-21 12:05
Cytuję nikt:
no tak - można sie było spodziewać takiego tekstu - już wiecie dlaczego nie będzie gminnego przedszkola ze żłobkiem na czerczu - po co ma być skoro zachęcają prywatnych - -ciekawe czy te lokalizacje nie będą przeszkadzać rodzicom tak jak podobno przeszkadzała lokalizacja na czerczu - co za pokrętna polityka - na nakło pieniądze są mimo że ich niema a na przedszkole pieniędzy niema mimo że są bo ich nie chcemy - na nakle będą biegać zające a przedszkolaki będą zbierać grzyby po ścianach i na podłodze - czysta przyroda

Jak długo jeszcze poprzednia ekipa będzie publicznie lizać rany po przegranej? Może wreszcie trzeba im wprost powiedzieć, że gangrenę się amputuje, a nie leczy. A i 10 mln dofinansowania do dziury w budżecie, którą zostawili, nic nie pomoże.
Cytować
+29 #9 nikt 2019-03-21 14:06
Cytuję Spode Krzoka:
Cytuję nikt:
no tak - można sie było spodziewać takiego tekstu - już wiecie dlaczego nie będzie gminnego przedszkola ze żłobkiem na czerczu - po co ma być skoro zachęcają prywatnych - -ciekawe czy te lokalizacje nie będą przeszkadzać rodzicom tak jak podobno przeszkadzała lokalizacja na czerczu - co za pokrętna polityka - na nakło pieniądze są mimo że ich niema a na przedszkole pieniędzy niema mimo że są bo ich nie chcemy - na nakle będą biegać zające a przedszkolaki będą zbierać grzyby po ścianach i na podłodze - czysta przyroda

Jak długo jeszcze poprzednia ekipa będzie publicznie lizać rany po przegranej? Może wreszcie trzeba im wprost powiedzieć, że gangrenę się amputuje, a nie leczy. A i 10 mln dofinansowania do dziury w budżecie, którą zostawili, nic nie pomoże.

trzeba było zrobić audyt taki jak miałbyć i mieć dowód w ręku że tak było a nie wykręcać się tym co to poprzednicy nie narobili złego - zgłoś do prokuratury, postaw ich przed sąd, niech ich ukarzą i dopiero wtedy mędrkuj - gadaniem na zasadzie co by było gdyby nie pójdziesz doprzodu jeno tylko wiejskiego mądrale z siebie robisz i wykłady czynisz o życiu erotycznym pszczół jak nigdy w ulu nie byłeś
Cytować
+50 #10 .@wrr@ 2019-03-21 14:44
Cytuję Spode Krzoka:
Cytuję nikt:
no tak - można sie było spodziewać takiego tekstu - już wiecie dlaczego nie będzie gminnego przedszkola ze żłobkiem na czerczu - po co ma być skoro zachęcają prywatnych - -ciekawe czy te lokalizacje nie będą przeszkadzać rodzicom tak jak podobno przeszkadzała lokalizacja na czerczu - co za pokrętna polityka - na nakło pieniądze są mimo że ich niema a na przedszkole pieniędzy niema mimo że są bo ich nie chcemy - na nakle będą biegać zające a przedszkolaki będą zbierać grzyby po ścianach i na podłodze - czysta przyroda

Jak długo jeszcze poprzednia ekipa będzie publicznie lizać rany po przegranej? Może wreszcie trzeba im wprost powiedzieć, że gangrenę się amputuje, a nie leczy. A i 10 mln dofinansowania do dziury w budżecie, którą zostawili, nic nie pomoże.

Chyba powinno przypomnieć autorowi tego wpisu że nie siedział pod krzakiem tylko w radzie więc też odpowiada za tę sytuację. Tu nie chodzi o ekipy tylko dobro wspólne. Ale do kogo ja to piszę.. .Pozatym to kto nie umie z honorem się wycofać ?
Cytować
-12 #11 Danusia 2019-03-23 14:19
O co chodzi? Na stronie umig już drugi raz o słupie tekst widziałam a budowie przedszkola cisza. Więc o co tu chodzi?
Cytować
-14 #12 Pelagia 2019-03-26 08:47
Cytuję Danusia:
O co chodzi? Na stronie umig już drugi raz o słupie tekst widziałam a budowie przedszkola cisza. Więc o co tu chodzi?

Wr wrr wrrr wrrrr wrrrrr............. :-x :-x :cry:
Cytować
+6 #13 Helkopter:_######### 2019-03-29 07:00
Daj sobie spokój wyjedz i nie pisz tych bzdur ,aż się nie dobrze robi jak czytam te bohomazy :-x :-x :cry: Wr wrr wrrr wrrrr wrrrrr.
Miej honor odejdz raz na zawsze
Cytować
-1 #14 Kacper### 2019-03-31 07:27
Mam nadzieję że dziś wyślemy Ciągło na długi urlop "osiedlowego" ,aby dał nam spokój i nie dojadał do spraw naszej gminy i nas mieszkańców

Powinien zrozumieć że każdy go ma dość
Cytować
-12 #15 do Kacpra 2019-04-02 09:57
Ciągło to jeden z niewielu który umie racjonalnie myśleć i działać a nie gadać więc będę na niego głosowała w następnych wyborach a dla Ciebie Kacperku jeszcze dużo wody musi upłynąć w Popradzie zanim może przejrzysz na oczy, i bardzo proszę Cię nie wypowiadaj się w imieniu całej naszej społeczności mówiąc że każdy ma go dość gdyż to nieprawda !!
Cytować
+5 #16 Spode Krzoka 2019-04-03 09:57
Cytuję do Kacpra:
Ciągło to jeden z niewielu który umie racjonalnie myśleć i działać a nie gadać więc będę na niego głosowała w następnych wyborach a dla Ciebie Kacperku jeszcze dużo wody musi upłynąć w Popradzie zanim może przejrzysz na oczy, i bardzo proszę Cię nie wypowiadaj się w imieniu całej naszej społeczności mówiąc że każdy ma go dość gdyż to nieprawda !!

Ciągło, przestań, bo dostanę zajadów....ze śmiechu! :lol: :lol: :lol: :lol:
Cytować
-12 #17 Ckr 2019-04-04 13:01
Cytuję Spode Krzoka:
Cytuję do Kacpra:
Ciągło to jeden z niewielu który umie racjonalnie myśleć i działać a nie gadać więc będę na niego głosowała w następnych wyborach a dla Ciebie Kacperku jeszcze dużo wody musi upłynąć w Popradzie zanim może przejrzysz na oczy, i bardzo proszę Cię nie wypowiadaj się w imieniu całej naszej społeczności mówiąc że każdy ma go dość gdyż to nieprawda !!

Ciągło, przestań, bo dostanę zajadów....ze śmiechu! :lol: :lol: :lol: :lol:

Wituś przestań bo mi się uleje
Cytować
-7 #18 to n 2019-04-04 19:10
To nie Ciągło więc żebyś nie dostał zajadów na czterech literach bo to nie będą hemoroidy :-x
Cytować
+7 #19 Kazik78 2019-04-05 07:09
Cytuję do Kacpra:
Ciągło to jeden z niewielu który umie racjonalnie myśleć i działać a nie gadać więc będę na niego głosowała w następnych wyborach a dla Ciebie Kacperku jeszcze dużo wody musi upłynąć w Popradzie zanim może przejrzysz na oczy, i bardzo proszę Cię nie wypowiadaj się w imieniu całej naszej społeczności mówiąc że każdy ma go dość gdyż to nieprawda !!To jeden wyjątkowy mieszkaniec nie wart nawet s...cia .
Nasze towarzystwo ugrupowanie nie oddamy ani jednego głosu to coś nie zasługuje na osiedlowego!!!
My chcemy mieć normalność Dość głupoty wyzwisk pod adresem władzy i mieszkańców !!!
Cytować
-5 #20 Maria 2019-04-05 21:56
Cytuję Kazik78:
Cytuję do Kacpra:
Ciągło to jeden z niewielu który umie racjonalnie myśleć i działać a nie gadać więc będę na niego głosowała w następnych wyborach a dla Ciebie Kacperku jeszcze dużo wody musi upłynąć w Popradzie zanim może przejrzysz na oczy, i bardzo proszę Cię nie wypowiadaj się w imieniu całej naszej społeczności mówiąc że każdy ma go dość gdyż to nieprawda !!To jeden wyjątkowy mieszkaniec nie wart nawet s...cia .
Nasze towarzystwo ugrupowanie nie oddamy ani jednego głosu to coś nie zasługuje na osiedlowego!!!
My chcemy mieć normalność Dość głupoty wyzwisk pod adresem władzy i mieszkańców !!!

Widzę że Piwniczanie umieją świetnie kogoś obrażać i obrzucać błotem. Szkoda że nie potrafią dobrze włodarza wybrać. Mieliście świetna kandydatkę to nie skorzystaliście z jej propozycji. A co do Osiedlowego to wasz jedyny osiedlowy który umiał zawalczyć o Miasto!
Cytować
+5 #21 Do#17 Ckr00 2019-04-06 08:03
Cytuję do Kacpra:
Ciągło to jeden z niewielu który umie racjonalnie myśleć i działać a nie gadać więc będę na niego głosowała w następnych wyborach a dla Ciebie Kacperku jeszcze dużo wody musi upłynąć w Popradzie zanim może przejrzysz na oczy, i bardzo proszę Cię nie wypowiadaj się w imieniu całej naszej społeczności mówiąc że każdy ma go dość gdyż to nieprawda !!
czemus biedny boś głupi a może nierób a pani #17 Ckr tak ubolewa . młody chop do roboty konkretnej aby utrzymać rodzinę a nie pchać się do rady miejskiej za 400 zl.. Puki teściowa płaci kredyty to ty możesz szpanować ,szpanuj za swoje nie cudze.
Teraz teściowa a następnie będzie opieka spoleczna .
Gratuluje takiego ubolewaniem Pani nad takim osobnikiem .-szkodnikiem
Cytować
+11 #22 deszczówka45@@ 2019-04-06 08:06
Cytuję Maria:
Cytuję Kazik78:
Cytuję do Kacpra:
Ciągło to jeden z niewielu który umie racjonalnie myśleć i działać a nie gadać więc będę na niego głosowała w następnych wyborach a dla Ciebie Kacperku jeszcze dużo wody musi upłynąć w Popradzie zanim może przejrzysz na oczy, i bardzo proszę Cię nie wypowiadaj się w imieniu całej naszej społeczności mówiąc że każdy ma go dość gdyż to nieprawda !!To jeden wyjątkowy mieszkaniec nie wart nawet s...cia .
Nasze towarzystwo ugrupowanie nie oddamy ani jednego głosu to coś nie zasługuje na osiedlowego!!!
My chcemy mieć normalność Dość głupoty wyzwisk pod adresem władzy i mieszkańców !!!

Widzę że Piwniczanie umieją świetnie kogoś obrażać i obrzucać błotem. Szkoda że nie potrafią dobrze włodarza wybrać. Mieliście świetna kandydatkę to nie skorzystaliście z jej propozycji. A co do Osiedlowego to wasz jedyny osiedlowy który umiał zawalczyć o Miasto!


Zadbał o swoje podwórko ,hihi
Cytować
+12 #23 Mirek2347# 2019-04-07 07:52
Cytuję Kazik78:
Cytuję do Kacpra:
Ciągło to jeden z niewielu który umie racjonalnie myśleć i działać a nie gadać więc będę na niego głosowała w następnych wyborach a dla Ciebie Kacperku jeszcze dużo wody musi upłynąć w Popradzie zanim może przejrzysz na oczy, i bardzo proszę Cię nie wypowiadaj się w imieniu całej naszej społeczności mówiąc że każdy ma go dość gdyż to nieprawda !!To jeden wyjątkowy mieszkaniec nie wart nawet s...cia .
Nasze towarzystwo ugrupowanie nie oddamy ani jednego głosu to coś nie zasługuje na osiedlowego!!!
My chcemy mieć normalność Dość głupoty wyzwisk pod adresem władzy i mieszkańców !!!


Jedyny zawistny ,który skócił całe osiedle plus rodzinę .
Człowiek zło ,który nie powinien mieć dostępu UG
Cytować
+41 #24 kosmita0#$ 2019-04-07 08:05
Cytuję Maria:
Cytuję Kazik78:
Cytuję do Kacpra:
Ciągło to jeden z niewielu który umie racjonalnie myśleć i działać a nie gadać więc będę na niego głosowała w następnych wyborach a dla Ciebie Kacperku jeszcze dużo wody musi upłynąć w Popradzie zanim może przejrzysz na oczy, i bardzo proszę Cię nie wypowiadaj się w imieniu całej naszej społeczności mówiąc że każdy ma go dość gdyż to nieprawda !!To jeden wyjątkowy mieszkaniec nie wart nawet s...cia .
Nasze towarzystwo ugrupowanie nie oddamy ani jednego głosu to coś nie zasługuje na osiedlowego!!!
My chcemy mieć normalność Dość głupoty wyzwisk pod adresem władzy i mieszkańców !!!

Widzę że Piwniczanie umieją świetnie kogoś obrażać i obrzucać błotem. Szkoda że nie potrafią dobrze włodarza wybrać. Mieliście świetna kandydatkę to nie skorzystaliście z jej propozycji. A co do Osiedlowego to wasz jedyny osiedlowy który umiał zawalczyć o Miasto!


Mamy lepszą wykształconą kandydaturę napewno nie wygrasz chłoptasie
Cytować
+12 #25 Gros43% 2019-04-08 06:23
Zauważyliście że helikopter pisze w imieniu swoim ,jaki wspaniały??
Samochwała w kacie stała
Ale jaja tego jeszcze nie było
Cytować
+14 #26 Marek 2019-04-08 12:24
Ciągło to porządny chłop i dobrze przypilnował remontu Równi chwała mu za to ale dla niektórych dieta to sprawa życia lub śmierci być albo nie być ja w swoim imieniu chciałbym mu podziękować i podejrzewam że nie będzie się fatygował w kontynuacji zadania z tak trudnymi mieszkańcami , mam nadzieję że nowo wybrana osoba będzie broniła równie dobrze interesów miasta !!!
Cytować
+12 #27 Kicha 38% 2019-04-10 13:29
Tak zerwać na diecie z podatników to chory chłop, taki młody do łopaty jak się uczyć nir chciało Wiem że będzie brakowac w budzecie rodziny 400 zł skonczyly sie czasy ze wykorzystywało się zbyt dużo ale na łomnicę idź pieszo błagaj
Cytować
+12 #28 Chłoptaś42!!! 2019-04-14 06:17
Chłoptaś bierz się do roboty ,najlepiej żyje się za diety i pajacowanie ta epoka mineła bezpowrotnie
.Za te szkalowania nas urzędników to kopa w cztery litery i powrót do Rytra ,
Tam masz wiatraki i tam czeka praca chłoptasie
Cytować
+12 #29 nad potokiem765 2019-04-14 06:36
Cytuję Do#17 Ckr00:
Cytuję do Kacpra:
Ciągło to jeden z niewielu który umie racjonalnie myśleć i działać a nie gadać więc będę na niego głosowała w następnych wyborach a dla Ciebie Kacperku jeszcze dużo wody musi upłynąć w Popradzie zanim może przejrzysz na oczy, i bardzo proszę Cię nie wypowiadaj się w imieniu całej naszej społeczności mówiąc że każdy ma go dość gdyż to nieprawda !!
czemus biedny boś głupi a może nierób a pani #17 Ckr tak ubolewa . młody chop do roboty konkretnej aby utrzymać rodzinę a nie pchać się do rady miejskiej za 400 zl.. Puki teściowa płaci kredyty to ty możesz szpanować ,szpanuj za swoje nie cudze.
Teraz teściowa a następnie będzie opieka spoleczna .
Gratuluje takiego ubolewaniem Pani nad takim osobnikiem .-szkodnikiemOsobnik szkodnik!!!
Dobrze że to nie Piwniczan tylko Rytro
Tam chyba przez te wiatry mu się poprzestawiały klapki jak Cyconi... z Kosarzysk też robił referenda w końcu trafił tam gdzie miał być !!!
Aby naszemu szkodnikowi też się powiodło !
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

SŁUP OGŁOSZENIOWY

Miasto i Gmina Piwniczna - Zdrój

Pogoda Piwniczna-Zdrój

booked.net

Ogłoszenia i Reklamy