Chojco z cejcem w TV Beskid to cykl krótkich filmików, których problematyka zakorzeniona jest w nadpopradzkiej, a szerzej sądeckiej codzienności. Każdy kolejny odcinek odsłania nowe cechy naszego wyobrażenia o nas samych, rzeczach bardzo ważnych, mniej ważnych, a także i śmiesznych. Chojco z cejcem to „to i owo" , „wszystko i nic", ale może być czymś wyjątkowym, tak jak wyjątkowi są mieszkańcy sądeckiej ziemi. Chojco z cejcem to zaproszenie Tv Beskid do społecznej debaty na wesoło. Interakcyjny program filmików weryfikujących to co jest oficjalnie przyjęte przez mądre głowy, a to co wie przeciętny mieszkaniec. Wiele regionalnych tajemnic czeka na odkrycie.Jeżeli masz pytanie jakie chciałbyś zadać mieszkańcom Sądecczyzny, napisz na naszego maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

info: [beskid.tv]

foto: [beskid.tv]

Komentarze   

+8 #1 bodzio 2015-04-03 22:26
ten pan w okularach przeciwsłonecznych co żuje gumę powinien ją najpierw z buzi wypluć .Brak podstawowych elementów kultury.
Cytować
+4 #2 Hejtek 2015-04-04 09:54
Racja prawdziwy burak !!
Cytować
+5 #3 apropo 2015-04-18 10:09
Przeciez to specjalnie zrobil...hue hue
Cytować
+1 #4 Lorenbit 2018-09-02 01:55
Wiecej szacunku rodacy, skoro byl tam cmentarz to nalezy ekshumowac. Troche glupio grac w pilke na grobach. Tez bym nie chcial , zeby na grobach moich przodków wybudowali boisko. -----> https://www.facebook.com/andrzej.pisula.kazimierzdolny/
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

SŁUP OGŁOSZENIOWY

Miasto i Gmina Piwniczna - Zdrój

Pogoda Piwniczna-Zdrój

booked.net

Ogłoszenia i Reklamy

    opis słowa malowane liczbami zadanie nr zamaluj w diagramach odpowiednie kratki by uzyskać hasło wyraz literowy

    prawolingo.pl