Serdecznie zapraszamy na festyn rodzinny w Kosarzyskach, który odbędzie się 7 lipca 2019 roku (niedziela) – boisko szkoły w Kosarzyskach. Rozpoczynamy o godz.15:00, szczegóły na plakacie poniżej. Bogaty program artystyczny i atrakcje. Cenne nagrody do wygrania podczas losowania. Zapraszają organizatorzy: Dyrektor, nauczyciele i Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Kosarzyskach oraz Gospodarstwo rodzinne Przełęcz Gromadzka.

źródło i fot.: www.piwniczna.pl

Komentarze   

+29 #1 Kozioł Bojowy 2019-07-10 21:03
Serdecznie dziękuję osobom które nam dopomogły w realizacji Festynu - Wielki szacunek dla Mieszkańców Kosarzysk oraz ukłon w kierunku współorganizatora / Dyrekcja Szkoły oraz Rada rodziców / . Dopiero dzisiaj odpuścił stress - chyba nam wszystkim się udało . Pozdrawiam serdecznie Wszystkich - spotykamy się za Rok
Cytować
+29 #2 Kozioł Bojowy 2019-07-10 23:04
Serdeczne podziękowanie z pomoc w zrealizowaniu Festynu kierujemy dla Hotelu Piwniczna. Wielkie dzięki dla współorganizatora / Dyrekcja Szkoły wraz z radą Rodziców / . Po przeanalizowaniu wszystkich plusów i minusów jesteśmy już pewni tego iż w przyszłym roku będzie robiony festiwal dwu dniowy w Kosarzyskach - przybliżony termin to 4-5 lipiec 2020.
Cytować
+25 #3 Mieszkanka 2019-07-11 08:48
Super inicjatywa i organizacja. Więcej takich imprez jest potrzebnych
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

SŁUP OGŁOSZENIOWY

KB PROJEKT

Miasto i Gmina Piwniczna - Zdrój

Pogoda Piwniczna-Zdrój

booked.net

Ogłoszenia i Reklamy