Zapraszamy na kolejny wolontariat z cyklu: "Sprzątamy polskie cmentarze na Ukrainie". Towarzystwo Rozwoju Piwnicznej zaprasza na 2 tygodniowy wolontariat na Ukrainie. W terminie 10 - 25 sierpnia b.r. gościmy w Krakowcu, w obwodzie lwowskim. Projekt dotyczy prac porządkowych na tamtejszym, polskim cmentarzu. Zapraszamy dorosłych i młodzież, ludzi, którzy nie boją się pracy i umieją się obchodzić z piłą, siekierą i kosiarką. Gwarantujemy transport, noclegi i wyżywienie. Na pewno znajdzie się też czas na zwiedzanie okolicy. Do wyjazdu na Ukrainę niezbędny jest ważny paszport! Prosimy o zgłoszenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod nr. tel. 501 617 514

Zadanie realizowane jest ze środków Narodowego Instytut Polskiego Dziedzictwa Kulturowego za Granicą „Polonika” w ramach programu „Polskie dziedzictwo kulturowe za granicą – wolontariat 2019”.

źródło i fot.: TRP [MD]

 

 

Komentarze   

+46 #1 RAFAL 2019-07-15 17:14
W pierwszej kolejnosci trzeba zajac sie zabytkowym cmentarzem kolo placu targowego a nie jezdzic na ukraine.
Cytować
+33 #2 Dlatego 2019-07-17 08:08
Cytuję RAFAL:
W pierwszej kolejnosci trzeba zajac sie zabytkowym cmentarzem kolo placu targowego a nie jezdzic na ukraine.

Ale za sprzątanie naszego cmentarza koordynator nie ma kasy
Cytować
-5 #3 Cikawe... 2019-07-17 15:05
kiedy Rafał bierzesz się za sprzątanie naszego cmentarza? Myślę, że znajdzie się grupka chętnych.Chyba, że nie znajdzie się nikt zainteresowany w kilku tysięcznej społeczności A tam jak wół stoi, że to polskie, zaniedbane i bezpańskie.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

SŁUP OGŁOSZENIOWY

KB PROJEKT

Miasto i Gmina Piwniczna - Zdrój

Pogoda Piwniczna-Zdrój

booked.net

Ogłoszenia i Reklamy