Szanowni Państwo, Zbliża się termin składania zeznań podatkowych za 2014 rok i dlatego apeluję do mieszkańców gminy Piwniczna Zdrój o wsparcie organizacji pożytku publicznego - szczególnie tych, które działają na rzecz mieszkańców naszej gminy. Wykorzystujmy możliwość, jaką stwarzają nam przepisy prawa i wspierajmy organizacje pożytku publicznego. My, jako podatnicy, możemy pomóc organizacjom pożytku publicznego, przekazując na ich rzecz 1% naszego podatku dochodowego.

Włączając się w „akcję 1%” możemy sami zdecydować o przeznaczeniu części naszego podatku. Zostawmy „1 mały wielki procent” w naszej gminie. U nas również działają organizacje pożytku publicznego. Pomagając im, pomożemy naszym najbliższym – rodzinom, przyjaciołom, znajomym, sąsiadom i sobie samym, gdyż pieniądze pochodzące z naszych podatków zostaną wydane w naszej gminie.

Organizacjami pożytku publicznego z terenu Gminy Piwniczna Zdrój, którym możemy przekazać 1% podatku są:

  1. TOWARZYSTWO MIŁOŚNIKÓW PIWNICZNEJ nr KRS 0000029145
  2. STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB PRZEWLEKLE CHORYCH I DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH "NASZ DOM” nr KRS 0000030392

Burmistrz Miasta i Gminy Piwniczna – Zdrój

mgr Zbigniew Janeczek

info: Burmistrz MiG Piwniczna-Zdrój

fot: ekoszalin.pl

Komentarze   

+8 #1 JA 2015-02-02 17:59
WYSTARCZY ZE WIERCHOMLA PRZEKAŻE ...
Cytować
+26 #2 swój 2015-02-02 20:45
Zostawiamy pieniądze u siebie a to nam będzie plusowalo. Zbudujmy Ośrodek w Kosarzyskach co wy na to? Chociaż raz pokażemy że wszystkim nam na ty zależy
Cytować
-7 #3 Pieknie 2015-02-03 00:18
Nie wiem kto to pisał, ale pięciokrotne powtórzenie 'pożytku publicznego' w tak krótkim tekście jest kpiną. Panie Burmistrzu, proszę zatrudnić kogoś kto zna się na pisaniu, bo jak widać, nawet na tym się Pan nie zna.
Cytować
+3 #4 Pani od polskiego 2015-02-03 12:44
Do Pięknie - masz rację purysta językowy tego nie pisał, raczej urzędniczyna. Typowa "mowa trawa". Pożytek "publiczny" z niej niewielki.
Cytować
+2 #5 dyletant 2015-02-03 13:24
Cytuję Pieknie:
Nie wiem kto to pisał, ale pięciokrotne powtórzenie 'pożytku publicznego' w tak krótkim tekście jest kpiną. Panie Burmistrzu, proszę zatrudnić kogoś kto zna się na pisaniu, bo jak widać, nawet na tym się Pan nie zna.

A później będziecie narzekać, że burmistrz wydaje kasę na pierdoły :P
Nie macie pracy? Książki pisać-będziemy czytać i komentować.
Cytować
+12 #6 oli 2015-02-03 13:32
Podoba mi się pomysł pomagania innym a może sobie bo kto to wie co jutro przyniesie Jeden nie pomoże wszystkim ale wszyscy mogą pomóc jednemu. Do dzieła
Cytować
+6 #7 lq 2015-02-03 18:31
Organizacje pożytku publicznego to termin prawny i nie jest tym samym co organizacja pozarządowa. A tylko organizacje pożytku publicznego mają prawo do 1% odpisu, ale jak ktos przepisów nie zna...
to pisze takie bzdury. Szczerz zyczę Ci żebyś nie musiał /ła korzystać z pomocy organizacji pożytku publicznego.
Cytować
+10 #8 pasieka 2015-02-04 10:23
Ja tam wole pożytki pszczele. Każda pszczółka przynosi na okrągło do ula odrobinę nektaru, w ulu przerabia sie to na miód, Zabawmy sie w pszczółki i przynieśmy 1% do np. Stowarzyszenia Nasz Dom. Uzbiera się beczka miodu?
Cytować
+8 #9 miki 2015-02-04 20:52
Pomysł super ja przekazuje Nasz Dom oni podają wszystko do publicznej wiadomości a to się chwali. TMP jakoś nic nie informuje ile ma kasy i co z nią robi
Cytować
+8 #10 1% oddaje 2015-02-05 08:57
Ja tezuwazam , ze należy oddać na tych co cos robią dla naszego środowiska. AZ milopopatrzec jak się niepełnosprawni integrują w naszej gminie- widacich na spotkaniach, swietach- przecież to wartościowo ludzie od których niejeden z nas może się uczyc- pokory wobec życia przede wszystkim. Ja napewnooddam na Nasz Dom - sa transparent i' o wszystkim informuje Zarząd co zrobili i co chcą zrobić. Trzymaj kciuki aby udało się im imogi mieć Ośrodek w Kosarzyskach. Ale widać ich energie i determinację to na pewno Im się uda. My się chociaż doluzmy tym 1% procentem zęby im bylo lżej. Ja ze swej strony szanuje takich ludzi i życzę powodzenia. :-)
Cytować
+2 #11 miki 2015-02-05 21:27
Cieszy fakt że mimo podziałów umiemy myśleć o tym co ważne ale ciekawi mnie fakt czy gmina im wreszcie coś dołoży bo aż wstyd że sami szukają środków chyba że za karę
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

SŁUP OGŁOSZENIOWY

Miasto i Gmina Piwniczna - Zdrój

Pogoda Piwniczna-Zdrój

booked.net

Ogłoszenia i Reklamy