W drugiej turze, która zadecyduje o tym, kto będzie rządził gminą Piwniczną-Zdrój przez najbliższe pięć lat zmierzą się obecny burmistrz Zbigniew Janeczek i Dariusz Chorużyk z KWW Dariusza Chorużyka. Naturalne jest, że by wygrać drugą turę Chorużyk musi pozyskać wyborców Danuty Lelito lub Marii Kulig. Z kim zatem zawrze sojusz? Kto go poprze? Czytaj więcej na: https://sadeczanin.info/wybory-samorzadowe-2018/piwniczna-zdroj-choruzyk-nie-idzie-w-sojusze-oferuje-siedem-dolin-za-wygrana

źródło i fot.: www.sadeczanin.info [ES Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.]

Komentarze   

-29 #1 UKU 2018-10-26 11:15
PYTANIE NASTĘPUJĄCE KOMU ZALEŻAŁO NA ZNISZCZENIU REKLAMY OBECNEGO BURMISTRZA JANECZKA POLICJA PROWADZI DOCHODZENIE OBCIĘTO NACIĄGI PODKOPANO METODY UBECKIE JAKICH JESZCZE NIE BYŁO W NASZEJ GMINIE PIWNICZNA W TEJ KAMPANI SIĘ STOCZYŁA JACY KANDYDACI TAKA KAMPANIA
Cytować
-20 #2 ad vocem 2018-10-26 14:17
srały muchy będzie wiosna. Co też jeszcze obieca nam ten pan, który tak bardzo pragnie być naszym burmistrzem, Pan któremu brak jest doświadczenia i wyższego wykształcenia, o czym nie poinformował swoich wyborców, dopiero w praniu wszystko wychodz. Ja jednak nie dam się nabrać na te obietnice, wolę poprzeć Pana Zbigniewa Janeczka, człowieka od lat związanego z Piwniczną i wykształconego.
Cytować
-20 #3 J-CA 2018-10-26 17:00
Tak sobie myślę że:
1) gdyby pan Florek ( mądry i przedsiębiorczy człowiek) widział szansę na udany biznes związany z tym projektem to zapewne chciałby go realizować bez względu na to kto rządzi w Gminie- przynajmniej tak podpowiada logika. Nikt przy zdrowych zmysłach nie chce inwestować w tego typu projekty ze względu na to, że zimy mamy coraz gorsze a i konkurencję coraz większą
2) jak się jest zadowolonym z pracownika to chce się go rękami i nogami zatrzymać a nie popiera się jego kandydaturę na nowe stanowisko
Zwykła kiełbasa wyborcza...
Cytować
+21 #4 Ktoś. 2018-10-26 17:15
Panie Dariuszu! Powodzenia w realizacji pomysłu "Siedmiu Dolin". Budoiwana "Sankostrada" jest wspaniała, mam nadzieję, że śniegu nie będzie brakować :) Oby tak dalej!
Cytować
+30 #5 łomican 2018-10-26 17:43
Jak ten Janeczek pięknie umie manipulować faktami - "wisienką na torcie jest Plac Jana Pawła II" - takie np. zasługi sobie przypisuje !!! I wiele innych, podobnie nieprawdziwych. Dobrze wiecie piwniczanie ile "krwi napsuł" Proboszczowi przy budowie muru przykościelnego, jak blokował inwestycje, a tu nagle Plac Jana Pawła II to jego zasługa.... A najgorsze w tym wszystkim jest to, że masa ludzi, choć pamięta te fakty, przyklaskuje Janeczkowi i wszystko co on pisze teraz , że zrobił, stawia na szli porównań z Chorużykiem, który Placu nie zrobił.. :) Ale cyrk !! Szopka !!! A jeszcze nie grudzień ludziska kochane !!! Jak czytam na profilu Janeczka, jak nagle wszystkim przytakuje, wszystko zrobi, wszędzie będzie, ciu ciu ciu ciu, cacy cacy, to mnie mdli... Jakoś jeszcze parę miesięcy temu na ulicy na "dzień dobry" nie odpowiadał, jak się przyszło do BURMISTRZA , to Liska wysyłał i z ludźmi nie gadał, że o załatwieniu jakiejś sprawy u Pana Burmistrza mowy nie było... A teraz WSZYSTKIM - WSZYSTKO !!! I z każdym kto tylko chęć wyraża, " w dogodnym dla Pani/Pana terminie się spotkam " - jak pisze.... trzeba drzwi obrotowe do urzędu zrobić :lol: CUD nad Popradem się zdarzył !!! I możecie oczywiście wybrać Janeczka, głosować na niego i ... wierzyć w te wszystkie zapewnienia... doradzam tylko - zróbcie sobie jakieś kopie, zdjęcia tych wszystkich zapewnień , żeby się na nie powołać potem, jeśli ten prawdomówny, szczery, uczciwy i oddany Pan Janeczek wygra wybory !!! Bo mam obawy , graniczące z pewnością, że jak już zasiądzie na fotel burmistrza, wypnie się na wszystko i wszystkich, jak to za pierwszej kadencji już było !!! Chcecie powtórki z rozrywki ???? Mam nadzieję, ze jednak wygra rozsądek i nowe .
Cytować
+33 #6 kosar 2018-10-26 17:53
Racjonalnie rzecz ujmując argumentacja p. Chorużyka do mnie nie przemawia. Jeśli potentat, jakim niewątpliwie jest p. Florek miałby zamiar inwestować w Piwnicznej a zatem miałby nadzieję na zysk, to dlaczego podejmowałby ten temat dopiero teraz przy współpracy z p. Chorużykiem, szeregowym bądź co bądź pracownikiem swojej firmy? To logiczne, że każdy inny burmistrz, do którego p. Florek by się zgłosił z takim zamiarem przyjąłby go z otwartymi ramionami licząc n zyski dla gminy i wzrost swojej popularności tym samym. No chyba, że w grę wchodzą nieoficjalne jakieś działania na rzecz biznesmena, które potencjalnie nowy burmistrz miałby wspierać w tym przedsięwzięciu... Przepraszam za takie dywagacje ale innego sensu nie widzę.
Inna sprawa to rządzenie bez zastępcy. Życzę p. Chorużykowi powodzenia ale na ile znam temat,a trochę jednak znam, administrować w pojedynkę można próbować w przypadku niewielkich i średnich gmin, ewentualnie przy wsparciu sprawnych współpracowników. Sekretarz odpada-on musi być na miejscu. Nie sadzę, by działania, w tym te w terenie, prowadzone w pojedynkę w mieście uzdrowiskowym jak Piwniczna były do ogarnięcia na dłuższą metę.
I żeby było jasne, nie popieram, Janeczka. Dawno się z niego wyleczyłem.
Cytować
-22 #7 UKU BIS 2018-10-26 18:34
MUSIMY ZDAĆ SOBIE SPRAWĘ Z TEGO ŻE ZA TYM PANEM STOI CAŁA LEWACKA STRONA NASZEJ GMINY, DLATEGO TEŻ WSZYSTKIE CHWYTY SĄ DLA NICH, SĄ DOZWOLONE. ONI NIE UMIEJĄ W KULTURALNY SPOSÓB PROWADZIĆ KAMPANII WYBORCZEJ. PÓKI POLSKA ŻYJE W NAS NIGDY NIE ZGINIE.
Cytować
+17 #8 witold kaliński 2018-10-26 19:29
Zgłaszam pewną hipotezę: ponieważ banery Chorużyka (i moje) były wielokorotnie kradzione, więc może to ci sami krasnale (pomyślmy, kto), tylko że bardziej pijani niż zazwyczaj. Już nawet ZJ nie rozpoznali? A to paskudnicy!
Kto ich rozpija? No, pomyślmy, a może po prostu powąchajmy tego czy tę... krasnalkę. Jak na krasnali, ci z wódeczką w garści raczej starszawi, ale dziś starych dzieci nie brakuje, co to niejeden rów zaliczą.
Krasnale, te młodsze, brzydko się bawią? Nie umieją inaczej. Kto taki wykształcony i gdzie ich uczył? Wolę nie wiedzieć.Kto przerabiał z nimi zajęcia praktyczne ze zrywania? Ha!
Jedno jest pewne: nie Chorużyk.
Cytować
+20 #9 nikt 2018-10-26 20:27
Cytuję ad vocem:
srały muchy będzie wiosna. Co też jeszcze obieca nam ten pan, który tak bardzo pragnie być naszym burmistrzem, Pan któremu brak jest doświadczenia i wyższego wykształcenia, o czym nie poinformował swoich wyborców, dopiero w praniu wszystko wychodz. Ja jednak nie dam się nabrać na te obietnice, wolę poprzeć Pana Zbigniewa Janeczka, człowieka od lat związanego z Piwniczną i wykształconego.

widać po wpisie fajny elektorat ma pan janeczek - i wam poddawać ocenie innego jak tylko trzy państwa na świecie na oczy widzieli?? tzn łomnica szoszon club, nawsie i króle?? - -śmiech - zobaczcie chociaż jedną setną (nie mylić z setą) z tego z chorużyk to może zrozumiecie w jakiej materii się obracacie a poczujecie powiew świeżości (bez srających "móh"), który i wam na zdrowie wjdzie
Cytować
-18 #10 Piwniczna Nasze Dobr 2018-10-26 22:57
))))))))))))))))))))))))))))APEL((((((((((((((((((((((((((((((
Szanowni mieszkańcy w trosce o Wasza małą ojczyznę jako mieszkanka tego malowniczego miasta proszę Was o zachowanie powściągliwości w komentarzach.
Jedno co mnie zatrważa, to to że przez 670 lat tego miasta nie działy się takie heca, 4,8,12 lat temu były wybory i nikt nie niszczył banerów na konstrukcjach stalowych.
Zadaję wiec pytanie, czy to dzieło przypadku? czy też metody mafijne ze wschodu zawitały do Piwnicznej? Mój apel kieruje do Pani Danuty LELITO!
...uratował nas Pani przed uchodźcami, za co jako mieszkańcy jesteśmy Pani dozgonnie wdzięczni niech nas Pani ratuje przed tą mafią ze wschodu! Jak nam się nie uda to tu się żyć nie da!
Cytować
-28 #11 UKU 2018-10-26 23:05
Znalezione w internecie;
Ciekawe czego jeszcze nie wiemy.

https://www.flickr.com/photos/167462055@N07/albums/72157701240115521
Cytować
+29 #12 Pitolenie 2018-10-27 08:07
Cytuję ad vocem:
srały muchy będzie wiosna. Co też jeszcze obieca nam ten pan, który tak bardzo pragnie być naszym burmistrzem, Pan któremu brak jest doświadczenia i wyższego wykształcenia, o czym nie poinformował swoich wyborców, dopiero w praniu wszystko wychodz. Ja jednak nie dam się nabrać na te obietnice, wolę poprzeć Pana Zbigniewa Janeczka, człowieka od lat związanego z Piwniczną i wykształconego.
przed wyborami przy każdym kandydacie podano wiek i wykształcenie. Nie róbcie z ludzi głupków
Cytować
+11 #13 agora 2018-10-27 15:36
Ten pan tu wspomniany
Bez żadnej przeszkody
Kupił tu za bezcen areał
Pod Rozlewnię Wody
Mieliśmy nadzieję
Rozwój Uzdrowiska
Sprzedaje swe grunta
Szczęście nasze pryska. Z zyskiem dużym.
Cytować
-25 #14 Chorużyk ..starosta? 2018-10-27 16:27
Pan Chorużyk proponuje ,,7 Dolin" ??? jest to zadanie dla co najmniej starosty lub marszałka- bo obejmuje kilka gmin. Burmistrz Piwnicznej nie ma tu nic do roboty! A co dla Piwnicznej? nadal nic - tylko informacja, że odwiedzał domy...Na spotkaniach osiedlowych nie przedstawiał programu, kazywał szukać go w internecie...W ulotce.. też niewiele..! Handlowiec, jak handlarz jarmarczny, swoimi marketingowymi sztuczkami wcisnął nam NIC...niedorzeczne obietnice bez możliwości ich zrealizowania, SIEBIE- kim on jest naprawdę??? Czy chcemy powierzyć mu przyszłość naszej Gminy???
Cytować
-25 #15 Łomniczanin 2018-10-27 18:14
Szanowani Internauci, jak to jest że po stronie nowego ,,mentora połączyła się cała ,,elita liberano-marksistowska, i cały czas atakuje obecnego burmistrza. Że manipuluje, że sobie zasługi przypisuje, że krew ludziom psuje, że to jest cyrk i szopka. A kimże Wy jesteście ludzie, jakim prawem tak traktujecie pana burmistrza, ponieważ sami nie macie nic a nic sensownego do zaproponowania mieszkańcom Miasta i Gminy. Dlaczego Pan Zbigniew Janeczek potrafi prowadzić kulturalną kampanię wyborczą, nikogo nie atakując personalnie, ponieważ ma całą gamę projektów, na które już uzyskał wysokie dotacje. Dobrze o tym wiecie, ale cicho sza. Będę głosował na obecnego burmistrza Pana Zbigniewa Janeczka. Z Wami nigdy mi nie było po drodze, jako człowiekowi wolnemu.
Cytować
+21 #16 Komoruski 2018-10-27 18:38
Lomniczanin znaczy się Panie Bronek skończ już Pan, różaniec w rękę modlić się a nie mieszać nickami i podjudzac społeczeństwo!
Cytować
-21 #17 PRAWDZIWY CZARNY GOR 2018-10-27 21:21
Co zwykli mieszkancy beda mieli z siedmiu dolin co oferuje CHORURZYK on dalej promuje swoja firme .Wlasciciel firmy nie potrzebuje oferty takiego pionka to tylko sciema on ma dosc kasy na inwestycje tylko go nie puszcza ochrona srodowiska natura 2000 ,lasy panstwowe ,zieloni.Mieszkancy wsi ,osiedli potrzebuja oferty poleprzenia zycia .tj.drogi,mostki do osiedli ,kanalizacja,zlobki ,przedszkola z prawdziwego zdarzenia ,o takiej ofercie nie slychac od kandydata .Unika jakich kolwiek pytan . Mam podejrzenie ze za jego plecami kryje sie KOD,PRL,SB,oby bym sie mylil bo to bylo by grozne dla mieszkancow naszej gminy daje to pod rozwage przy najbliszych wyborach aby sie dobrze zastanowic .Motywuje to tak agresywna ,brudna arogacka kompania przed wyborcza,zrywanie plakatow ,uzywanie wulgarnych slow w kierunku konkurenta przez oplaconych chlystkow.
Cytować
+12 #18 Upss... 2018-10-27 23:56
Cytuję UKU BIS:
MUSIMY ZDAĆ SOBIE SPRAWĘ Z TEGO ŻE ZA TYM PANEM STOI CAŁA LEWACKA STRONA NASZEJ GMINY, DLATEGO TEŻ WSZYSTKIE CHWYTY SĄ DLA NICH, SĄ DOZWOLONE. ONI NIE UMIEJĄ W KULTURALNY SPOSÓB PROWADZIĆ KAMPANII WYBORCZEJ. PÓKI POLSKA ŻYJE W NAS NIGDY NIE ZGINIE.

Skoro tam lewaki, to kto kiedyś krzyż w szkole na Łomnicy zdejmował?
Cytować
+17 #19 Dość 2018-10-28 00:01
Uku- ubecy nie niszczyli billboardów tylko ludzi, tak jak yeraz Chorużyka. STOP MAFII
Cytować
-18 #20 ski-tur 2018-10-28 00:21
Cytuję witold kaliński:
Zgłaszam pewną hipotezę: ponieważ banery Chory-żuka (i moje) były wielokorotnie kradzione, więc może to ci sami krasnale (pomyślmy, kto), tylko że bardziej pijani niż zazwyczaj. Już nawet ZJ nie rozpoznali? A to paskudnicy!
Kto ich rozpija? No, pomyślmy, a może po prostu powąchajmy tego czy tę... krasnalkę. Jak na krasnali, ci z wódeczką w garści raczej starszawi, ale dziś starych dzieci nie brakuje, co to niejeden rów zaliczą.
Krasnale, te młodsze, brzydko się bawią? Nie umieją inaczej. Kto taki wykształcony i gdzie ich uczył? Wolę nie wiedzieć.Kto przerabiał z nimi zajęcia praktyczne ze zrywania? Ha!
Jedno jest pewne: nie Chorużyk.

Pnie Witoldzie od czasów kiedy takim jak Pan nie wyszło w dużym mieście (za słabi żeby coś osiągnąć?) to chamstwo weszło na piwniczańskie salony, tak weszło! tak proszę Pana (donosiciela na swoich uczniów) niestety a może i stety że z Pana wzorców nie brał . Na szczęście Pana bajki o "Timi Tumie" "Krasnalach" oraz legenda o "Kacyku" już się skończyły. Serdecznie Panu dziękujemy i życzymy owocnych artykułów na łamach Sądeczanin.info oraz piwniczna.info. Ubolewam tylko nad tym że, najprawdopodobniej za szkalujące artykuły na temat naszego miasta jaki i mieszkańców więcej redakcje płacą. Jeśli wygra przez Pana lobbowany-pryncypał (Chorużyk) o kim będzie Pan pisał?
Cytować
+22 #21 Bob 2018-10-28 00:34
Odp do UKU: przewrócony billboard to spisek koparki i buldożera. Warto zbadać także wątek frontów atmosferycznych. To nie żarty służby specjalne już wzięły się do pracy. Jeszcze tylko oczekiwanie na zdjęcia z satelity USA
Cytować
+18 #22 nieświadoma 2018-10-28 08:06
Czy to prawda, że nasz Szacowny i Wykształcony Pan Burmistrz na polecenie PZPR-u w szkole w Łomnicy krzyż ściągnął. Pytam starszych mieszkańców, być może pamiętają.
Cytować
+21 #23 tom 2018-10-28 09:41
Cytuję kosar:
Racjonalnie rzecz ujmując argumentacja p. Chorużyka do mnie nie przemawia. Jeśli potentat, jakim niewątpliwie jest p. Florek miałby zamiar inwestować w Piwnicznej a zatem miałby nadzieję na zysk, to dlaczego podejmowałby ten temat dopiero teraz przy współpracy z p. Chorużykiem, szeregowym bądź co bądź pracownikiem swojej firmy? To logiczne, że każdy inny burmistrz, do którego p. Florek by się zgłosił z takim zamiarem przyjąłby go z otwartymi ramionami licząc n zyski dla gminy i wzrost swojej popularności tym samym. No chyba, że w grę wchodzą nieoficjalne jakieś działania na rzecz biznesmena, które potencjalnie nowy burmistrz miałby wspierać w tym przedsięwzięciu... Przepraszam za takie dywagacje ale innego sensu nie widzę.
Inna sprawa to rządzenie bez zastępcy. Życzę p. Chorużykowi powodzenia ale na ile znam temat,a trochę jednak znam, administrować w pojedynkę można próbować w przypadku niewielkich i średnich gmin, ewentualnie przy wsparciu sprawnych współpracowników. Sekretarz odpada-on musi być na miejscu. Nie sadzę, by działania, w tym te w terenie, prowadzone w pojedynkę w mieście uzdrowiskowym jak Piwniczna były do ogarnięcia na dłuższą metę.
I żeby było jasne, nie popieram, Janeczka. Dawno się z niego wyleczyłem.

Celne uwagi kosarze
Cytować
+7 #24 Historia 1 billboard 2018-10-28 15:15
STACJA NARCIARSKA KICARZ 2012 - kto pamieta
Cytować
+17 #25 O co chodzi 2018-10-28 15:17
Cytuję Piwniczna Nasze Dobr:
))))))))))))))))))))))))))))APEL((((((((((((((((((((((((((((((
Szanowni mieszkańcy w trosce o Wasza małą ojczyznę jako mieszkanka tego malowniczego miasta proszę Was o zachowanie powściągliwości w komentarzach.
Jedno co mnie zatrważa, to to że przez 670 lat tego miasta nie działy się takie heca, 4,8,12 lat temu były wybory i nikt nie niszczył banerów na konstrukcjach stalowych.
Zadaję wiec pytanie, czy to dzieło przypadku? czy też metody mafijne ze wschodu zawitały do Piwnicznej? Mój apel kieruje do Pani Danuty LELITO!
...uratował nas Pani przed uchodźcami, za co jako mieszkańcy jesteśmy Pani dozgonnie wdzięczni niech nas Pani ratuje przed tą mafią ze wschodu! Jak nam się nie uda to tu się żyć nie da!

A co z kontaktami z gruzją, czy obecni włodarze nie zaczną sprowadzać taniej siły roboczej z gruzji
Cytować
+19 #26 O co chodzi 2018-10-28 15:20
Cytuję PRAWDZIWY CZARNY GOR:
Co zwykli mieszkancy beda mieli z siedmiu dolin co oferuje CHORURZYK on dalej promuje swoja firme .Wlasciciel firmy nie potrzebuje oferty takiego pionka to tylko sciema on ma dosc kasy na inwestycje tylko go nie puszcza ochrona srodowiska natura 2000 ,lasy panstwowe ,zieloni.Mieszkancy wsi ,osiedli potrzebuja oferty poleprzenia zycia .tj.drogi,mostki do osiedli ,kanalizacja,zlobki ,przedszkola z prawdziwego zdarzenia ,o takiej ofercie nie slychac od kandydata .Unika jakich kolwiek pytan . Mam podejrzenie ze za jego plecami kryje sie KOD,PRL,SB,oby bym sie mylil bo to bylo by grozne dla mieszkancow naszej gminy daje to pod rozwage przy najbliszych wyborach aby sie dobrze zastanowic .Motywuje to tak agresywna ,brudna arogacka kompania przed wyborcza,zrywanie plakatow ,uzywanie wulgarnych slow w kierunku konkurenta przez oplaconych chlystkow.

Zapytajmy który kandydat był członkiem partii 49 letni chorużyk czy 63 letni janeczek. Jakie poglądy musieli mieć inspektorzy oświaty, dzieci milicjantów? Cóż żeby idola nie pogrążyć
Cytować
+6 #27 O co chodzi 2018-10-28 19:03
Cytuję PRAWDZIWY CZARNY GOR:
Co zwykli mieszkancy beda mieli z siedmiu dolin co oferuje CHORURZYK on dalej promuje swoja firme .Wlasciciel firmy nie potrzebuje oferty takiego pionka to tylko sciema on ma dosc kasy na inwestycje tylko go nie puszcza ochrona srodowiska natura 2000 ,lasy panstwowe ,zieloni.Mieszkancy wsi ,osiedli potrzebuja oferty poleprzenia zycia .tj.drogi,mostki do osiedli ,kanalizacja,zlobki ,przedszkola z prawdziwego zdarzenia ,o takiej ofercie nie slychac od kandydata .Unika jakich kolwiek pytan . Mam podejrzenie ze za jego plecami kryje sie KOD,PRL,SB,oby bym sie mylil bo to bylo by grozne dla mieszkancow naszej gminy daje to pod rozwage przy najbliszych wyborach aby sie dobrze zastanowic .Motywuje to tak agresywna ,brudna arogacka kompania przed wyborcza,zrywanie plakatow ,uzywanie wulgarnych slow w kierunku konkurenta przez oplaconych chlystkow.

UWAGA UWAGA Pojawiły się nowe informacje za Chorużykiem a właściwie za jego plecami stoją: PKP, LSD,PZPN, CHRLD, ZSK,ZDP, PZP a nawet ZUS
Cytować
-8 #28 Hmmmm... 2018-10-28 21:20
Cytuję O co chodzi:
Cytuję PRAWDZIWY CZARNY GOR:
Co zwykli mieszkancy beda mieli z siedmiu dolin co oferuje CHORURZYK on dalej promuje swoja firme .Wlasciciel firmy nie potrzebuje oferty takiego pionka to tylko sciema on ma dosc kasy na inwestycje tylko go nie puszcza ochrona srodowiska natura 2000 ,lasy panstwowe ,zieloni.Mieszkancy wsi ,osiedli potrzebuja oferty poleprzenia zycia .tj.drogi,mostki do osiedli ,kanalizacja,zlobki ,przedszkola z prawdziwego zdarzenia ,o takiej ofercie nie slychac od kandydata .Unika jakich kolwiek pytan . Mam podejrzenie ze za jego plecami kryje sie KOD,PRL,SB,oby bym sie mylil bo to bylo by grozne dla mieszkancow naszej gminy daje to pod rozwage przy najbliszych wyborach aby sie dobrze zastanowic .Motywuje to tak agresywna ,brudna arogacka kompania przed wyborcza,zrywanie plakatow ,uzywanie wulgarnych slow w kierunku konkurenta przez oplaconych chlystkow.

UWAGA UWAGA Pojawiły się nowe informacje za Chorużykiem a właściwie za jego plecami stoją: PKP, LSD,PZPN, CHRLD, ZSK,ZDP, PZP a nawet ZUS

Z tym LSD to możesz mieć rację... (LSD to substancja, której zażycie prowadzi do silnych i długotrwałych zaburzeń percepcji. Towarzyszą im zwykle bardzo przyjemne doznania...) coś w tym jest :o
Z PKP zresztą też racja, tylko w tym historycznym wydaniu (ujawniło się na dzisiejszym spotkaniu przedwyborczym w MGOK-u) ... :-*
PZP też możliwe - bo nieźle popłynęli z marzeniami o swoich przyszłych stołkach... :zzz
CHRLD - produkt rzeczywiście tej produkcji... :-x (jednorazowy znaczy) więc trzeba by to odstawić na ławkę rezerwowych (żeby się zbyt szybko nie rozsypało) - czym zajmie się pewnie PZPN :lol: i niech tak już tak pozostanie aż sobie o wszystkim zapomną, ci których wspiera ZUS - czyli większość sztabu (dementia się to po łacinie nazywa, czy jakoś tak?) i tu znów wracamy do tego LSD - zdaje się, ze to chyba brali... :cry: choć chyba lepiej by wyszli na ZSK = Zrób Sobie Krem :lol: :lol: :lol: dobrze robi na zmarszczki (zwłaszcza tym od ZUS)
ale ZDP pomoże im wrócić tam skąd przyjechali... Racja, święta racja! Ale "O co chodzi"?
Pozdrawiam ciepło :-) wszystkich dobrych, serdecznych, czyli pięknych ludzi, a złośliwcy się pozjadają nawzajem przy podziale stołków, czemu będziemy się z przyjemnością przyglądać 8) bez konieczności brania LSD ;-)
Cytować
-8 #29 PRAWDZIWY CZARNY GOR 2018-10-29 00:07
Prosze Panstwa Drodzy mieszkancy gminy te wpisy pod moim komentarzem daja obraz jak kpia i lekcewarza nas wszyskich mieszkancow obracaja wszystko kota dogory nogami to jest system PRL .SB I teraz aktywnie dzialajacy w naszej gminie KOD po przewodnictwem Pana Kalinskiego po przegranych wyborach do Rady Powiatu .Sam zrywal plakaty Pana JANECZKA NA MAJERZU jest to udokomentowane ,po wzruceniu uwagi mieszkanki osiedla powiedzial ze to desprecji i to mamy caly obraz calej kompani wyborczej naszej Gninie .NIE PISZE TO JAKO ZWOLENNIK JAKICH KOLWIEK PARTI ,NIGDY W POLSCE NIE NALEZELEM DO ZADNEJ OPCJI ZWIASKOWEJ ANI POLITYCZNEJ.
Cytować
-10 #30 Dobra rada to porada 2018-10-29 02:36
21 Dobra rada to porada 2018-10-28 13:27
Do nieświadoma- to jest stek bzdur wołających o pomstę do nieba. Boże kochany czego ta zgraja jeszcze nie wymyśli, aby podwyższyć swoje nikłe szanse na zwycięstwo i awanse, trochę stołków jest do obsadzenia, więc bolszewicka propaganda jest stosowana.
Cytować
+12 #31 Ola Boga! 2018-10-29 11:37
Cytuję PRAWDZIWY CZARNY GOR:
Co zwykli mieszkancy beda mieli z siedmiu dolin co oferuje CHORURZYK on dalej promuje swoja firme .Wlasciciel firmy nie potrzebuje oferty takiego pionka to tylko sciema on ma dosc kasy na inwestycje tylko go nie puszcza ochrona srodowiska natura 2000 ,lasy panstwowe ,zieloni.Mieszkancy wsi ,osiedli potrzebuja oferty poleprzenia zycia .tj.drogi,mostki do osiedli ,kanalizacja,zlobki ,przedszkola z prawdziwego zdarzenia ,o takiej ofercie nie slychac od kandydata .Unika jakich kolwiek pytan . Mam podejrzenie ze za jego plecami kryje sie KOD,PRL,SB,oby bym sie mylil bo to bylo by grozne dla mieszkancow naszej gminy daje to pod rozwage przy najbliszych wyborach aby sie dobrze zastanowic .Motywuje to tak agresywna ,brudna arogacka kompania przed wyborcza,zrywanie plakatow ,uzywanie wulgarnych slow w kierunku konkurenta przez oplaconych chlystkow.

Cytuję PRAWDZIWY CZARNY GOR:
Prosze Panstwa Drodzy mieszkancy gminy te wpisy pod moim komentarzem daja obraz jak kpia i lekcewarza nas wszyskich mieszkancow obracaja wszystko kota dogory nogami to jest system PRL .SB I teraz aktywnie dzialajacy w naszej gminie KOD po przewodnictwem Pana Kalinskiego po przegranych wyborach do Rady Powiatu .Sam zrywal plakaty Pana JANECZKA NA MAJERZU jest to udokomentowane ,po wzruceniu uwagi mieszkanki osiedla powiedzial ze to desprecji i to mamy caly obraz calej kompani wyborczej naszej Gninie .NIE PISZE TO JAKO ZWOLENNIK JAKICH KOLWIEK PARTI ,NIGDY W POLSCE NIE NALEZELEM DO ZADNEJ OPCJI ZWIASKOWEJ ANI POLITYCZNEJ.

Już wcześniej było o tym, że im większy dureń i większe głupoty wypisuje, Czarnym teraz nawet Prawdziwym, proponuje jeszcze Jedynym Prawdziwym Góralem się podpisuje! Proponuje może jeszcze dodać: Jedynym Czarnym w Galaktyce! Wstyd tak sobie zaplutą gębę wycierać największym skarbem Piwnicznej. Jak to pięknie piszecie zwolennicy pana spod krzyża "Dezawuować"? To jest chyba najnowsze przez was wyuczone słówko. Wstyd!
Cytować
+8 #32 Abc 2018-10-29 14:37
Cytuję nieświadoma:
Czy to prawda, że nasz Szacowny i Wykształcony Pan Burmistrz na polecenie PZPR-u w szkole w Łomnicy krzyż ściągnął. Pytam starszych mieszkańców, być może pamiętają.

Cytuję Dobra rada to porada:
21 Dobra rada to porada 2018-10-28 13:27
Do nieświadoma- to jest stek bzdur wołających o pomstę do nieba. Boże kochany czego ta zgraja jeszcze nie wymyśli, aby podwyższyć swoje nikłe szanse na zwycięstwo i awanse, trochę stołków jest do obsadzenia, więc bolszewicka propaganda jest stosowana.

Pana Boga to w to bagno nie mieszaj grzeszniku jeden
Cytować
+15 #33 ##bifgs # 2018-10-29 17:50
Cytuję łomican:
Jak ten Janeczek pięknie umie manipulować faktami - "wisienką na torcie jest Plac Jana Pawła II" - takie np. zasługi sobie przypisuje !!! I wiele innych, podobnie nieprawdziwych. Dobrze wiecie piwniczanie ile "krwi napsuł" Proboszczowi przy budowie muru przykościelnego, jak blokował inwestycje, a tu nagle Plac Jana Pawła II to jego zasługa.... A najgorsze w tym wszystkim jest to, że masa ludzi, choć pamięta te fakty, przyklaskuje Janeczkowi i wszystko co on pisze teraz , że zrobił, stawia na szli porównań z Chorużykiem, który Placu nie zrobił.. :) Ale cyrk !! Szopka !!! A jeszcze nie grudzień ludziska kochane !!! Jak czytam na profilu Janeczka, jak nagle wszystkim przytakuje, wszystko zrobi, wszędzie będzie, ciu ciu ciu ciu, cacy cacy, to mnie mdli... Jakoś jeszcze parę miesięcy temu na ulicy na "dzień dobry" nie odpowiadał, jak się przyszło do BURMISTRZA , to Liska wysyłał i z ludźmi nie gadał, że o załatwieniu jakiejś sprawy u Pana Burmistrza mowy nie było... A teraz WSZYSTKIM - WSZYSTKO !!! I z każdym kto tylko chęć wyraża, " w dogodnym dla Pani/Pana terminie się spotkam " - jak pisze.... trzeba drzwi obrotowe do urzędu zrobić :lol: CUD nad Popradem się zdarzył !!! I możecie oczywiście wybrać Janeczka, głosować na niego i ... wierzyć w te wszystkie zapewnienia... doradzam tylko - zróbcie sobie jakieś kopie, zdjęcia tych wszystkich zapewnień , żeby się na nie powołać potem, jeśli ten prawdomówny, szczery, uczciwy i oddany Pan Janeczek wygra wybory !!! Bo mam obawy , graniczące z pewnością, że jak już zasiądzie na fotel burmistrza, wypnie się na wszystko i wszystkich, jak to za pierwszej kadencji już było !!! Chcecie powtórki z rozrywki ???? Mam nadzieję, ze jednak wygra rozsądek i nowe .
. Piękny prawdziwy opis naszego włodarza, porostu cudowna opowieść i prawdziwa!!!! Nic dodać I nic ująć, dodać bute I arogancje !!! Zastanówcie się ludzie czy warto go jeszcze w urzędzie gminy trzymać kopa i wynocha Do widzenia!!! Dziękujemy za prawdziwe opisanie byłego włodarza !
Cytować
-12 #34 ad rem 2018-10-29 19:33
O Boże ile tu jadu i nienawiści, a ilez oszczerstw rzucanych obecnego Burmistrza, moglibyście wreszcie napisać coś dobrego o swoim kandydacie, jakie ma zalety, jakie walory, za co go cenicie. Piwniczanie Pan Zbigniew Janeczek przyczynił się do powstania tego muru, jeździł do Krakowa i Warszawy, ten mur był węzłem gordyńskim fizycznych niemożliwości, ale byłych burmistrzów, czcigodny Ksiądz Proboszcz na pewno jest wdzięczny za to. Mnie nie mdli, jestem dumny że byłem radnym. Tak będę głosował na Pana Zbigniewa Janeczka, świadom że będzie realizował bogate zadania, na które gmina otrzymała wysokie dotacje, trzeba było się starać, jeździć do Warszawy i jest się czym pochwalić. Ten ,,łomnican" to jakiś farbowany, ponieważ opisuje tu insynuacje z życia wzięte z Piwnicznej. tak jakby na Łomnicy problemów nie było
Cytować
+14 #35 Zawiedziony rodzic 2018-10-30 22:55
Cytuję ##bifgs #:
Cytuję łomican:
Jak ten Janeczek pięknie umie manipulować faktami - "wisienką na torcie jest Plac Jana Pawła II" - takie np. zasługi sobie przypisuje !!! I wiele innych, podobnie nieprawdziwych. Dobrze wiecie piwniczanie ile "krwi napsuł" Proboszczowi przy budowie muru przykościelnego, jak blokował inwestycje, a tu nagle Plac Jana Pawła II to jego zasługa.... A najgorsze w tym wszystkim jest to, że masa ludzi, choć pamięta te fakty, przyklaskuje Janeczkowi i wszystko co on pisze teraz , że zrobił, stawia na szli porównań z Chorużykiem, który Placu nie zrobił.. :) Ale cyrk !! Szopka !!! A jeszcze nie grudzień ludziska kochane !!! Jak czytam na profilu Janeczka, jak nagle wszystkim przytakuje, wszystko zrobi, wszędzie będzie, ciu ciu ciu ciu, cacy cacy, to mnie mdli... Jakoś jeszcze parę miesięcy temu na ulicy na "dzień dobry" nie odpowiadał, jak się przyszło do BURMISTRZA , to Liska wysyłał i z ludźmi nie gadał, że o załatwieniu jakiejś sprawy u Pana Burmistrza mowy nie było... A teraz WSZYSTKIM - WSZYSTKO !!! I z każdym kto tylko chęć wyraża, " w dogodnym dla Pani/Pana terminie się spotkam " - jak pisze.... trzeba drzwi obrotowe do urzędu zrobić :lol: CUD nad Popradem się zdarzył !!! I możecie oczywiście wybrać Janeczka, głosować na niego i ... wierzyć w te wszystkie zapewnienia... doradzam tylko - zróbcie sobie jakieś kopie, zdjęcia tych wszystkich zapewnień , żeby się na nie powołać potem, jeśli ten prawdomówny, szczery, uczciwy i oddany Pan Janeczek wygra wybory !!! Bo mam obawy , graniczące z pewnością, że jak już zasiądzie na fotel burmistrza, wypnie się na wszystko i wszystkich, jak to za pierwszej kadencji już było !!! Chcecie powtórki z rozrywki ???? Mam nadzieję, ze jednak wygra rozsądek i nowe .
. Piękny prawdziwy opis naszego włodarza, porostu cudowna opowieść i prawdziwa!!!! Nic dodać I nic ująć, dodać bute I arogancje !!! Zastanówcie się ludzie czy warto go jeszcze w urzędzie gminy trzymać kopa i wynocha Do widzenia!!! Dziękujemy za prawdziwe opisanie byłego włodarza !

Nic dodać nic ująć. Może tylko to że to za tego Burmistrza kluby sportowe (zarówno siatkarze jak i piłkarze) MUSZĄ PŁACIĆ ZA Z HALI SPORTOWEJ. Tam grają nasze dzieci!!! Przez takie dodatkowe koszty kluby muszą ograniczać godziny treningów a hala w tym czasie i tak stoi pusta. Po co nam władza która nie dba o najmłodszych i o ich zdrowie. Miało być pięknie a jest jak zawsze. O ile mi wiadomo to przez to żeby Dom Kultury zarabiał i łatał deficyt z basenów itp. Bardzo to smutne. Za chwilę otworzą "orlika" obok basenów i zamkną dla naszych dzieci bo będą za duże koszty - to jest chore tak jak zamykanie toalet i prysznicy na hali !!! Inwestycje za miliony zamyka się aby nie generowały kosztów - to ja się pytam po co były te inwestycje ??? Zrobić i zamknąć ? To lepiej nie robić bo jak wiadomo zawsze musi być wkład własny - czyli NASZE pieniądze - które są później niedostępne dla nas :)
Cytować
+10 #36 abc 2018-10-31 20:26
Cytuję Zawiedziony rodzic:
Cytuję ##bifgs #:
Cytuję łomican:
Jak ten Janeczek pięknie umie manipulować faktami - "wisienką na torcie jest Plac Jana Pawła II" - takie np. zasługi sobie przypisuje !!! I wiele innych, podobnie nieprawdziwych. Dobrze wiecie piwniczanie ile "krwi napsuł" Proboszczowi przy budowie muru przykościelnego, jak blokował inwestycje, a tu nagle Plac Jana Pawła II to jego zasługa.... A najgorsze w tym wszystkim jest to, że masa ludzi, choć pamięta te fakty, przyklaskuje Janeczkowi i wszystko co on pisze teraz , że zrobił, stawia na szli porównań z Chorużykiem, który Placu nie zrobił.. :) Ale cyrk !! Szopka !!! A jeszcze nie grudzień ludziska kochane !!! Jak czytam na profilu Janeczka, jak nagle wszystkim przytakuje, wszystko zrobi, wszędzie będzie, ciu ciu ciu ciu, cacy cacy, to mnie mdli... Jakoś jeszcze parę miesięcy temu na ulicy na "dzień dobry" nie odpowiadał, jak się przyszło do BURMISTRZA , to Liska wysyłał i z ludźmi nie gadał, że o załatwieniu jakiejś sprawy u Pana Burmistrza mowy nie było... A teraz WSZYSTKIM - WSZYSTKO !!! I z każdym kto tylko chęć wyraża, " w dogodnym dla Pani/Pana terminie się spotkam " - jak pisze.... trzeba drzwi obrotowe do urzędu zrobić :lol: CUD nad Popradem się zdarzył !!! I możecie oczywiście wybrać Janeczka, głosować na niego i ... wierzyć w te wszystkie zapewnienia... doradzam tylko - zróbcie sobie jakieś kopie, zdjęcia tych wszystkich zapewnień , żeby się na nie powołać potem, jeśli ten prawdomówny, szczery, uczciwy i oddany Pan Janeczek wygra wybory !!! Bo mam obawy , graniczące z pewnością, że jak już zasiądzie na fotel burmistrza, wypnie się na wszystko i wszystkich, jak to za pierwszej kadencji już było !!! Chcecie powtórki z rozrywki ???? Mam nadzieję, ze jednak wygra rozsądek i nowe .
. Piękny prawdziwy opis naszego włodarza, porostu cudowna opowieść i prawdziwa!!!! Nic dodać I nic ująć, dodać bute I arogancje !!! Zastanówcie się ludzie czy warto go jeszcze w urzędzie gminy trzymać kopa i wynocha Do widzenia!!! Dziękujemy za prawdziwe opisanie byłego włodarza !

Nic dodać nic ująć. Może tylko to że to za tego Burmistrza kluby sportowe (zarówno siatkarze jak i piłkarze) MUSZĄ PŁACIĆ ZA Z HALI SPORTOWEJ. Tam grają nasze dzieci!!! Przez takie dodatkowe koszty kluby muszą ograniczać godziny treningów a hala w tym czasie i tak stoi pusta. Po co nam władza która nie dba o najmłodszych i o ich zdrowie. Miało być pięknie a jest jak zawsze. O ile mi wiadomo to przez to żeby Dom Kultury zarabiał i łatał deficyt z basenów itp. Bardzo to smutne. Za chwilę otworzą "orlika" obok basenów i zamkną dla naszych dzieci bo będą za duże koszty - to jest chore tak jak zamykanie toalet i prysznicy na hali !!! Inwestycje za miliony zamyka się aby nie generowały kosztów - to ja się pytam po co były te inwestycje ??? Zrobić i zamknąć ? To lepiej nie robić bo jak wiadomo zawsze musi być wkład własny - czyli NASZE pieniądze - które są później niedostępne dla nas :)

Cicho sza bo najważniejsze to było tam Dominika zatrudnić!
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Wybory 2018 r.

26 listopad 2018 6568 30
Edward Bogaczyk, poprzednik Zbigniewa Janeczka, pokonanego w ostatnich wyborach samorządowych przez Dariusza Chorużka, służy nowemu gospodarzowi Piwnicznej-Zdroju pełną pomocą. Gotów jest go w... Czytaj więcej
23 listopad 2018 7833 29
Od dziś Dariusz Chorużyk już oficjalnie objął urząd burmistrza Piwnicznej-Zdroju i złożył przed radnymi ślubowanie. W okolicznościowym wystąpieniu zapowiedział „przegrupowanie” w Urz... Czytaj więcej
23 listopad 2018 5500 8
Adam Musialski został radnym po starcie z list Dariusza Chorużyka nowo wybranego burmistrza i już od chwili, gdy znane były wyniki drugiej tury wyborów mówiło się, że ma duże szanse na to, b... Czytaj więcej
23 listopad 2018 5969 6
22 listopada 2018 r. o godz. 10:00 w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Piwnicznej-Zdroju odbyła się I Sesja Rady Miejskiej kadencji 2018-2023. Sesję rozpoczęła i pierwszą cz... Czytaj więcej
14 listopad 2018 11608 40
22 listopada odbędzie się pierwsza sesja nowej rady Piwnicznej-Zdroju. Rajcy złożą ślubowanie, wybiorą przewodniczącego i zaprzysiężą nowego burmistrza a Dariusz Chorużyk nadal deklaruje,... Czytaj więcej
I Sesja Rady Miejskiej w Piwnicznej-Zdroju
13 listopad 2018 4821 0
Szanowni Państwo, Mieszkańcy Miasta i Gminy, uprzejmie informujemy o pierwszej sesji Rady Miejskiej w Piwnicznej-Zdroju, którą zwołał Komisarz Wyborczy w Nowym Sączu I. Czytaj więcej
31 październik 2018 6689 22
Postanowieniem z dnia 30.10.2018 r. Sąd Okręgowy w Nowym Sączu I Wydział Cywilny oddalił wniosek Dariusza Chorużyka złożony przeciwko Zbigniewowi Janeczkowi i KWW Zbigniewa Janeczka w trybie w... Czytaj więcej
30 październik 2018 10110 71
Kandydaci w wyborach burmistrza Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrój Zbigniew Janeczek oraz Dariusz Chorużyk zapraszają na debatę, która odbędzie się 2 listopada br. (piątek) o godzinie 18:00 w Miej... Czytaj więcej
26 październik 2018 12588 80
Jakie asy z rękawa wyciągnie przed drugą turą wyborów dotychczasowy burmistrz Piwnicznej-Zdroju Zbigniew Janeczek, który 4 listopada musi zmierzyć się z Dariuszem Chorużykiem? Czytaj więcej... Czytaj więcej
26 październik 2018 7525 36
W drugiej turze, która zadecyduje o tym, kto będzie rządził gminą Piwniczną-Zdrój przez najbliższe pięć lat zmierzą się obecny burmistrz Zbigniew Janeczek i Dariusz Chorużyk z KWW Dariusz... Czytaj więcej
25 październik 2018 4808 1
Drodzy Wyborcy! Bardzo dziękuję za głosowanie na moją osobę. Zebrałem dokładnie 1812 głosów (najwięcej) w całym okręgu wyborczym obejmującym Gminy Rytro, MiG Piwniczna - Zdrój, MiGU Musz... Czytaj więcej
PKW. Sejmik Województwa Małopolskiego - Wyniki wyborów
25 październik 2018 5669 0
PKW. Sejmik Województwa Małopolskiego - Wyniki wyborów Okręg wyborczy nr Nr listy Numer na liście Nazwisko i Imiona Głosów ważnych oddanych na kandydata Liczba % (w skali okręgu wyborczego) M... Czytaj więcej
Zaproszenie do wzięcia udział w debacie kandydatów na stanowisko Burmistrza Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrój
25 październik 2018 6415 21
źródło i info: KWW Zbigniewa Janeczka fot.: Profil Facebook Zbigniew Janeczek Czytaj więcej
23 październik 2018 7824 34
Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Piwnicznej. Serdecznie dziękuję Państwu za zaufanie i oddane na mnie 1066 głosów w wyborach na burmistrza Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrój. Cieszę się, że mo... Czytaj więcej

SŁUP OGŁOSZENIOWY

KB PROJEKT

Pogoda Piwniczna-Zdrój

booked.net

Ogłoszenia i Reklamy